Як зшити іграшку зайця. Як зробити іграшку з заєць.

М'яка іграшка-зайчик дуже сподобається дитині. Його так і хочеться погладити. У яскравому комбінезоні зайчик дуже гарний, лапки і вуха в тон заячому поряд. Така іграшка стане гарним подарунком на день народження хлопчика чи дівчинки, якщо вибрати блакитний або рожевий колір для виконання комбінезона зайця .
Вам знадобиться
  • - волохата тканину золотисто-жовтого кольору;
  • - фліс рожевого/блакитного кольору;
  • - синтепон;
  • - великий гранулят;
  • - два ока? 8 мм;
  • - нитка муліне чорного кольору;
  • - нитки для шиття;
  • - папір для викрійки;
  • - тонка дріт ;
  • - кліщі.
Інструкція
1
Розкроїте деталі іграшки, збільшивши на 200% наведені деталі викрійку. Складіть цельнокроение деталі голови з волохатою тканини лицьовими сторонами і стачайте разом від носа до шиї. Всередину лицьовою стороною між двома целіковимі деталями ушийте серединну частину голови.
2
Для виготовлення внутрішньої частини вух використовуйте фліс, для зовнішньої - волохату тканину. Зшийте, склавши лицьовими сторонами, залиште незашітие нижні краї. Вставте дріт прямо у вуха, щоб можна було надати їм будь-яку форму. Посередині кожного вуха прокладете машинну строчку, зшиваючи обидві сторони разом.
3
Нижні половинки ніг (черевички), розкроєні з волохатою тканини, складіть лицьовими сторонами і зшийте спереду посередині. Ушийте підошви з флісу. Виверніть ногу. Частини рук, виконані з волохатою тканини, складіть і зшийте по довжині, залишивши незашітие нижні краї. Потім виверніть.
4
Частини переду з флісу складіть і стачайте від мітки «1» до мітки «2». Пришийте задні половини ніг, склавши лицьовими сторонами до спинки, поєднавши мітки «3». Перед складіть зі спинкою лицьовими і зшийте області з мітками «4», «5», «6». Стачайте ноги по внутрішній стороні. Обробивши краю рук і підвернувши їх, підшийте.
5
Набейте синтепоном голову, руки і зшийте. Набейте нижні частини ніг, пришити їх до низу брюк, які, в свою чергу, необхідно присборить. Тулуб наповніть синтепоном, а ноги - гранулятом. Руки з пришитою головою вкладете в пройми тулуба. Прісоберіте верхній край комбінезона, подверніте його і пришити голову. Ушийте в пройми тулуба руки.
6
По краю кола пустите нитку, на неї прісоберіте хвостик. Набейте його синтепоном і затягніть. Пришийте хвостик. Вуха вставте вглиб голови на 1 см і пришити.
7
Відзначте шпилькою розташування очей. Міцну нитку протягніть через вушко очі і затисніть його кліщами. Вставте кінці нитки в голку і проколіть місце, зазначене шпилькою. Таким же чином закріпіть друге око. Зробіть на всіх кінцях ниток вузли.
8
Ниткою муліне вишийте носик. З флісу, обраного в тон комбінезону, вух і стоп зайця, зшийте косинку і пов'яжіть її навколо шиї зайчика.