Як зберігати цибулю взимку. Як підготувати цибулю на зберігання.

У період збору врожаю і його заготовки на зиму кожного господаря турбує питання про те, як зберегти овочі в цілості найбільш тривалий термін, в тому числі, як зберігати цибуля взимку. Якщо дотримуватися декількох нескладних порад, то можна насолоджуватися корисними якостями цього незамінного продукту аж до глибокої весни.
Інструкція
1
Підготуйте цибулю до зберігання, для цього просушіть його на відкритому повітрі. Також можна підсушити цибулю в електросушарці або духовці при мінімальних температурах протягом декількох годин. При цьому важливо не пересушити овоч, інакше верхні лусочки, оберігають саму цибулину, можуть потріскатися. Коли цибуля висохне, обріжте сухі пір'я з допомогою ножиць. Довжина що залишаються пір'я повинна бути в межах 3 см.
2
Потім перекладіть цибулю в дерев'яні ящики. Тара для зберігання вибирається проветриваемая, щоб все цибулини зберігалися при однаковій температурі. Замість ящиків іноді використовують тканинні мішки. Чим тонше шар цибулі, складеного на зберігання, тим краще він буде лежати і простіше контролювати його стан. В тому випадку, коли лука багато, розкладіть його в декілька ящиків, щоб висота овочів в кожному не перевищувала 30 см. Зверху присипте цибулю сухий лушпинням, це запобіжить його висихання.
3
Важливо правильно підібрати місце, де зберігати цибулю. Воно повинно бути достатньо сухе і темне. Якщо є підвал, то восени ящики з цибулею поставте в нього. Ідеальна температура зберігання - трохи вище 0 градусів. В квартирі цибулю можна зберігати в кухні. В цьому випадку температура повинна дотримуватися в межах 18-20 градусів. Мінус у даного місці зберігання лише один: так як в квартирах взимку повітря страждає від нестачі вологості, овоч може висихати. Якщо в приміщенні буде дуже волого, то цибуля почне гнити або ж у нього будуть проростати коріння. Періодично уважно переглядайте цибулю, вибираючи пророслі й травмовані. Якщо залишити їх серед усієї маси, то можна спровокувати процес гниття.
Корисна порада
Для того, щоб забезпечити тривале зберігання цибулі взимку, спершу необхідно правильно зібрати урожай. Якщо нижня частина цибулин буде травмована при різкому висмикуванні, то лежати такий лук не буде.
Ріпчасту цибуля відноситься до багаторічних трав'янистих рослин. За допомогою селекції виведено багато сортів цієї рослини, які можна вирощувати все літо. Лук використовується в кулінарії, поширення придбав в медицині та області косметології. Його можна вживати не тільки в свіжому вигляді, а й заготовлювати про запас.
Інструкція
1
Ріпчасту цибулю, призначений для зберігання, обов'язково переберіть, добре підсушіть, складіть в дерев'яні ящики і розмістіть в сухому прохолодному темному місці.
2
Можете розсипати цибулини на дерев'яній або пластиковій полиці, навіть на підлозі, попередньо постеливши на нього газету, шаром 30-40 сантиметрів. Покрийте його зверху сухий лушпинням.
3
Для щоденного вживання можете сплести цибулю в коси і повісити на стіну в кухні. В кімнатних умовах найкраще зберігається цибулю-сіянку. Взагалі, чим він гостріше, тим довше зберігається.
4
Оптимальна температура для довгого зберігання ріпчастої цибулі - близько 0 градусів. Вимірюйте відносну вологість, в добре провітрюваному приміщенні вона не повинна перевищувати 50-65%.
5
Чи не дозрів або невеликий ріпчаста цибуля можете засолити. Для цього очистіть його від лушпиння, промийте в холодній воді, покладіть в скляну стерилізовану банку або будь-яку неметалеву каструлю, додайте 10-15 горошин запашного чорного перцю, 3-4 штуки лаврового листа і залийте 10% -ним розсолом (на 10 частин води 1 частина солі). На 1 кілограм цибулі необхідно взяти 2 літри розсолу.
6
Посуд накрийте дерев'яним кружком або звичайною тарілкою, зверху встановіть гніт і витримуйте при кімнатній температурі близько тижня. Зберігайте в сухому прохолодному місці.
7
Візьміть цибулини, розріжте їх на шматочки, краще кружки, товщиною 4 сантиметри. Розберіть їх на колечка або пір'я і висушіть на ситі при температурі 50-60 градусів кілька годин на добре вентильованому місці. Зберігайте в щільно закритому посуді.
8
Добре висушений лук має білий або жовтуватий колір.
Зверніть увагу
Перед тим як зберігати цибулю, його потрібно висушити, ні в комі разі не мийте рослина під водою, інакше воно почне гнити і швидко прийде в непридатність.
Корисна порада
Лук, призначений для зберігання, перебирайте дуже ретельно, сміливо викидайте рослини з чорними крапками, вм'ятинами, м'які цибулини і пророслі.