Як приховати великі вуха.

Невеликі дефекти зовнішності здатні засмутити навіть саму впевнену в собі особу. Однак можна зробити так, щоб ці недоліки були не помітні оточуючим. Приховати великі вуха , наприклад, зовсім не складно.
Інструкція
1
Правильно підібрана зачіска здатна замаскувати не надто вдалу форму вух. Вам підійдуть стрижки каре, каскадна та інші, в яких локони в скроневій частині можна зачесати вперед, до скул. Укладати волосся потрібно по-особливому. Підніміть пасма над вухами і трохи начешіть їх за допомогою гребінця з рідкими зубцями. Прикрийте вуха і закріпіть укладку лаком для волосся сильної фіксації. Довге волосся накрутіть на великі бігуді або завийте за допомогою плойки. Опустіть голову вниз і закріпіть кучерики засобом для фіксації. Гладкі зачіски або дуже короткі стрижки, маючи великі вуха, краще не робити.
2
Головні убори - кращі друзі жінок, що не задоволених своїми вухами. Підберіть ту форму капелюшків, яка піде саме вам. Якщо обличчя кругле - вибирайте панами з широкими полями, об'ємні берети або хустки з горизонтальним малюнком. Трикутникове особі підійдуть однотонні косинки і капелюхи з короткими полями. Для квадратного обличчя краще вибрати кепку, убір з опущеними полями, асиметричні моделі. Витягнуте обличчя прикрасять широкі в'язані берети, капелюхи в класичному стилі і модні кепі. Овального особі підійде будь-який головний убір. Уникати варто тільки обтягуючих трикотажних шапочок, які облягають вуха, тим самим підкреслюючи їх.
3
Відволічіть увагу від вух великими аксесуарами - кулоном з натурального каменю, об'ємними ланцюжками, яскравою брошкою. Використовуйте різнокольорові шийні хустки. Вибирайте блузки та піджаки з великими яскравими гудзиками чи декоровані вишивкою. Краще віддати перевагу одяг інтенсивних, соковитих відтінків. Акцентуйте увагу на зоні декольте або нижче. Пам'ятайте, що оточуючі сприймають образ в цілому. Ніхто не зверне увагу на форму вух стильно одягненою жінки, яка вміє підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки.