Як перевести квт в Гкал. переклад квт в ккал газ.

Калорія - це позасистемна одиниця виміру, похідні від якої застосовуються, зокрема, для вимірювання кількості теплоти. Наприклад, при визначенні потужності опалювального обладнання, розрахунку витрат на комунальні послуги з постачання гарячою водою і т.д. використовуються гігакалорії. В системі СІ для виміру «теплової потужності» призначений ват і його похідні. Існує коефіцієнт для перерахунку кіловат в гігакалорії.
Інструкція
1
Використовуйте співвідношення 100 кВт = 0,0859845 Гкал при перерахунку потужностей, виміряних в кіловатах на годину, в потужності, що виражаються гігакалорії на годину. З цієї відповідності випливає і зворотне співвідношення: 1 ккал = 0,001163 кВт.
2
Застосовуйте будь калькулятор для практичного перекладу величин, виміряних в кіловатах, в відповідне їм значення в гігакалоріях. Наприклад, однією з опцій калькулятора зі складу ОС Windows якраз і є конвертація одиниць вимірювання. Отримати доступ до цього калькулятору можна через головне меню операційної системи. Натисніть клавішу WIN або клацніть мишкою кнопку «Пуск», щоб розкрити меню. Потім перейдіть в розділ «Усі програми» і відкрийте підрозділ «Стандартні» - в нього і поміщена рядок «Калькулятор», яку вам треба клацнути. Можна обійтися без кнопки «Пуск» і переміщень в меню - натисніть клавіші WIN + R, потім наберіть команду calc і натисніть клавішу Enter.
3
Активуйте опції калькулятора, що відносяться до перетворення величин. Для цього розкрийте в меню розділ «Вид» і виберіть рядок «Переклад величин». Додаткові опції будуть розміщені в лівій панелі зміненого інтерфейсу калькулятора.
4
Розкрийте список «Категорія» і виберіть у ньому рядок «Енергія». В вміщеному нижче випадаючому списку «Вихідна величина» клацніть рядок «кіловат-годину». У третьому списку («Кінцева величина») виберіть пункт «кілокалорія». Гігакалорій в цих списках немає, тому доведеться зробити додаткову операцію з отриманим результатом.
5
Клацніть поле введення калькулятора і наберіть величину в кіловатах, яку треба конвертувати в гігакалорії. Потім натисніть кнопку «Перевести» і калькулятор покаже величину в кілокалорії. Для переведення її в гігакалорії розділіть величину на мільйон - клацніть кнопку з косою рисою («слешем»), введіть 1000000 і натисніть клавішу зі знаком рівності.