Як включити функцію відновлення системи.

В деяких ситуаціях, коли операційна система не працює справно, рекомендують запускати функцію відновлення системи . Для її успішного використання необхідно знати декілька простих правил.
Вам знадобиться
  • Установчий диск Windows.
Інструкція
1
По-перше, після установки операційної системи переконайтеся в тому, що функція створення контрольних точок відновлення системи включена. Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Виберіть меню «Система». У лівій колонці знайдіть пункт «Захист системи» і перейдіть до нього.
2
Перейдіть до вкладки «Захист системи», клікніть по локальному диску, на якому встановлена операційна система, і натисніть кнопку «Налаштувати». Активуйте пункт «Відновити параметри системи та попередні версії файлів».
3
Вкажіть максимальний розмір використовуваного для цієї мети дискового простору. Рекомендують виділяти не менше 1 Гбайта. Натисніть кнопку «Застосувати». Після того, як ви встановите всі необхідні програми і налаштуєте операційну систему, знову відкрийте властивості системи і натисніть кнопку «Створити».
4
Введіть назву для контрольної точки, яка буде створена. Натисніть ще раз кнопку «Створити».
5
Щоб запустити процес відновлення системи, відкрийте панель управління. Перейдіть до меню «Архівація та відновлення» і виберіть пункт «Відновити системні параметри або комп'ютер». Натисніть кнопку «Запуск відновлення системи».
6
Натисніть кнопку «Далі». Встановіть галочку навпроти рядка «Показати інші точки відновлення». Виберіть контрольну точку, найбільш підходящу вам в даній ситуації, і натисніть кнопку «Далі». Для запуску процесу натисніть кнопку «Готово».
7
Якщо у вас немає можливості запустити даний процес, працюючи в середовищі Windows, то вам потрібно інсталяційний диск з цією ОС.
8
Вставте його в привід і запустіть програму установки. У третьому вікні програми відкрийте меню «Додаткові параметри відновлення».
9
Виберіть пункт «Відновлення системи». Повторіть операції, описані в шостому кроці.
Зверніть увагу
Для відновлення ОС Windows XP використовуйте не інсталяційний диск, а LiveCD.