Як вибрати іригатор порожнини рота.

Іригатор - це пристрій для очистки порожнини рота , яка подає могутній струмінь води. Але не слід думати, що іригатор може замінити зубну щітку. Він всього лише доповнює її, професійно очищаючи ваші зуби і ясна. Іригатор чистить такі місця, де звичайна щітка не добереться, а зубна нитка не прочистить.
Інструкція
1
Існує кілька типів іригаторів. Найпоширеніший - стаціонарний іригатор. Найчастіше така модель працює напряму від трубопроводу і не заважає основному потоку води. Але вона не завжди зручна. В процесі чищення ви не зможете додавати спеціальні розчини, лікарські препарати та ароматизатори. До того ж, з трубопроводу йде не завжди якісна вода, тому багато хто намагаються чистити зуби водою з фільтра.
2
Або ж можна купити інший ирригатор - з водним резервуаром. Зазвичай цей резервуар розрахований на 0.3-1 л води. Такі іррігатори багатофункціональні. В нього можна додавати спеціальні рідини для чищення зубів. У комплектацію такого іригатора входять різні пристосування: щітки для чищення брекетів, мови та щік, масажні щітки і т.д. Вони також бувають сімейні. Тобто кожен член родини може вибрати собі насадку, які найчастіше відрізняються за кольором. Такий прилад зручний тим, що він досить компактного розміру і займає дуже мало місця.
3
Нарешті, останній тип іригатора - дорожній. Він маленький і зручний, працює від батарейок або акумулятора. Такий ирригатор хороший для тих, хто часто подорожує або буває у відрядженнях. Але в якості основного домашнього приладу він не дотягує по параметрам, а тиск подачі води набагато слабкіше.
4
Основний функціональністю іригаторів вважається напір води, який у різних моделях регулюється спеціальною ручкою; набір насадок; довжина дроту і обсяг резервуара. В сучасних іригатором часто можна зустріти ультразвукову щітку. Така технологія чистки тільки з'являється на ринках, тому ціна на неї відповідна.
5
Найчастіше ирригатор можна знайти в інтернет-магазинах і в магазинах електроніки, але хороші якісні моделі найкраще купувати в спеціалізованих стоматологічних центрах або в аптеках.
Зверніть увагу
Підберіть напір води так, щоб не було больових відчуттів в яснах.
Корисна порада
Іригатор потрібно використовувати тільки після чистки основний зубною щіткою.