Як відправити фотографії електронною поштою.

В наш електронний століття вже мало хто користується звичайним плівковим фотоапаратом. В основному, люди використовують їх цифрові аналоги. Щодня або щотижня кожен з нас робить таким апаратом від двох до ста різних фотографій. Вони відображають всі враження автора від цього світу. А враженнями прийнято ділитися, в тому числі і з тими, хто живе в іншому місті. Але тут у багатьох виникають проблеми. Користуватися звичайною поштою вже не престижно, та й довго. А відправляти фотографії по електронній пошті вміють далеко не всі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер,
  • - доступ до мережі інтернет,
  • - електронний поштовий ящик,
  • - програма для стиснення фотографій,
  • - самі фотографії.
Інструкція
1
Тим часом зробити це не так вже й складно. Головне - це уважно вивчити і запам'ятати всі поля, які доведеться при цьому заповнювати. Для початку необхідно стиснути всі фотографії до меншого розміру. Робити це, звичайно, не обов'язково, але бажано. Тому що у людини, якій ви пересилаєте фотографії, може виявитися не швидкісний інтернет, і тоді він просто буде дуже довго чекати, поки зображення завантажаться. Для зменшення фото в обсязі є спеціальні програми. Наприклад, FastStone Image Viewer. Це безкоштовний графічний редактор з простим інтерфейсом. Саму програму і керівництво до використання можна скачати в інтернеті.
2
Після того, як зображення оптимізовані, можна приступати до відправки. Тут розглянемо, як зробити це з поштової скриньки сайту Яндекс. Для цього потрібно зайти на сайт. Клікнути на розділ «Пошта» та ввести свій логін і пароль. Якщо ваша пошта ще не зареєстрована, то просто необхідно це зробити.
3
Далі, коли зайшли в пошту, вибираємо вкладку «Листи» - «Написати». Вона знаходиться на верхній панелі прямо над написом «Вхідні». Перед вами має відкритися пусте поле з декількома графами.
4
Заповнюємо їх. В поле «Кому» пишемо адресу електронної пошти тієї людини, якій лист надсилається. В графі «Тема» вказуємо короткий змісту листа. Наприклад, фотографії з вечірки Васі. Наступного, найбільшому відділі, слід написати власне лист або супровідні слова до фотографій. Робиться це за бажанням того, хто відправляє.
5
Потім, нижче вибираємо вкладку «Прикріпити файл». Повинно відкритися вікно в якому зліва потрібно вибрати папку, де зберігаються фотографії. Коли вони відкрилися, робимо «ескізи сторінок» і вибираємо зображення. Чекаємо, поки воно завантажиться в лист, і натискаємо на кнопку «відправити». Після всіх дій повинна з'явитися напис «Ваш лист успішно відправлено». Вона означає, що ви все зробили вірно.