Як зробити навіс. розрахунок опор для навісу із стільникового полікарбонату.

Перебуваючи на дачі, так часто хочеться сховатися від пекучого сонця або проливного дощу. Але не завжди для цього потрібно бігти в будинок. Можна продовжити чаювання на вулиці в спеку і вогкість, якщо у вас є навіс. Спорудити найпростіший навіс цілком легко своїми руками.
Вам знадобиться
  • Стовпчики або балки, фанера, цвяхи або шурупи, мотузка, лопата, очерет або брезент, будівельний степлер, гаряча оліфа, солярка або креозот.
Інструкція
1
Насамперед треба вибрати матеріал для навісу. Тут існує простір для фантазії. Можна обійтися простим непромокаючим брезентом. Але, можливо, варто вибрати шлях поскладніше і створити оригінальний навіс з очерету. Для цього треба зібрати на прилеглому водоймі очерет у великій кількості, зрізати віночки і залишити стебла. Потім ці стебла слід висушити, для безпеки побризкати на них протипожежної просоченням. Тепер можна робити дах для навісу.
2
Для даху знадобиться шматок фанери і поліетиленова плівка. Покрийте лист фанери плівкою так, щоб вона трохи звисала по краях. потім прикріпіть краї плівки до зворотної сторони фанерного листа за допомогою будівельного степлера. Після цього зв'яжіть очеретяні стебла в пучки. Діаметр пучків повинен бути приблизно дорівнює 10 см. Потім накрийте пучками дах, розташувавши їх щільно один до одного. Очерет слід зміцнити мотузкою. Для цього її треба перехлестнуть через весь дах і прибити в середині і з країв цвяхами або прикрутити шурупами.
3
Тепер залишається зробити опори для навісу. Під майбутні стійки підготуйте ямки глибиною 40-50 см. Підготовлені заздалегідь дерев'яні стовпчики або бруски потрібної висоти помажте гарячою оліфою, соляркою або креозотом. Це робиться для запобігання гниття. Потім поставте їх в ямки, засипте гравієм і залийте для міцності розчином бетона.Когда бетон застигне, скріпіть зверху опори балками. Балки повинні утворювати рівний прямокутник. Щоб ваш навіс НЕ провисав зверху, прибийте на прямокутник зверху бруси. Вони повинні знаходитися паралельно один одному. Тепер прикріпіть бамбукову дах.
Корисна порада
Краще розташовувати навіс з невеликим ухилом, щоб з нього природним чином стікала дощова вода.