Як підключити модем до точки доступу.

Для розширення локальної мережі існує маса різних способів. Якщо мова йде про бездротовий точці доступу, найрозумніше підключити до неї модем , який передаватиме сигнал іншим пристроям.
Вам знадобиться
  • Мережевий кабель.
Інструкція
1
Модем або маршрутизатор можна підключити до точки доступу двома способами: провідним і бездротовим. Для початку створіть кабельне з'єднання. Підключіть новий маршрутизатор до пристрою, на якому була створена точка доступу.
2
Для цього з'єднайте порт WAN (Internet) маршрутизатора з роз'ємом LAN (Ethernet) іншого обладнання. Даний спосіб з'єднання дозволить вам створити нову бездротову точку доступу.
3
Підключіть до каналу LAN (Ethernet) маршрутизатора ноутбук або комп'ютер. Відкрийте браузер і введіть в адресний рядок IP пристрою.
4
Відкрийте меню Internet Setup (Налаштування мережі). Задайте маршрутизатора новий статичний IP-адреса (якщо потрібно) і призначте порт LAN основним каналом доступу до інтернету.
5
Відкрийте меню Wireless Setup (Налаштування Wi-Fi). Створіть точку доступу аналогічну тій, яка вже існує. Природно, змініть SSID (Ім'я) нової бездротової точки доступу.
6
Якщо ж можливість кабельного з'єднання обладнання відсутнє, то параметри налаштувань слід трохи змінити.
7
Відкрийте меню Wireless Setup і налаштуйте підключення до бездротової точки доступу. Мінус цього способу в тому, що ви не зможете створити нову бездротову мережу.
8
Підключіть всі комп'ютери і ноутбуки до портів Ethernet (LAN) маршрутизатора. Перейдіть до меню Internet Setup. Дозвольте всім локальним комп'ютерів використовувати бездротове підключення даного маршрутизатора для доступу в інтернет. Увімкніть функцію DHCP щоб не налаштовувати параметри локальної мережі на кожному комп'ютері.
9
Якщо дана функція відсутня, то відкрийте властивості мережевого адаптера на будь-якому з комп'ютерів і перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP. Знайдіть пункти «Основний шлюз» і «DNS-сервер». Введіть в них IP-адресу маршрутизатора.
10
Заповніть аналогічним чином пункт «IP-адреса», змінивши останній сегмент. Повторіть цю настройку для всіх інших ПК або ноутбуків.