Як вивчити італійську мову.

lingua italiana - один з тих дивовижних мов , які люди вчать по причинам самим ірраціональним. Наприклад, подобається звучання італійської мови або в пам'яті свіжі спогади про венеціанських гондолах, що ковзають по гладіні каналів. Якби італійський мова була блюдом, то любов до нього була б основним інгредієнтом, а педагогічні методики, як спеції, додавалися б до смаку.
Інструкція
1
Перед початком вивчення потрібно дізнатися більше про саму мову. Це дозволить побачити різницю між рідною мовою і італійським, налаштує розум і зробить освоєння навчального матеріалу більш комфортним. Італійська мова сходить до народної латини і відноситься до романської групи мов. Це значить, що він легко дасться людині, знайомому з іспанським, французьким, португальським, а так же молдавським і румунським. У нього виразна граматика: є чоловічий і жіночий рід, три відмінювання дієслів. Алфавіт на базі латинського. Хоча італійська мова відноситься до іншої групи, ніж російська, він здається логічним, музичним і навіть легким представникам слов'янської групи мов.
2
Найсерйозніша проблема для студентів, що бажають вивчати італійську мову, це достаток навчальний літератури, програм-шпаргалок, CD-курсів італійської мови. Як не потонути в достатку навчальних посібників? Адже кількість значить якість, особливо, якщо це стосується сучасних підручників. Найпростіше купити, скачати або взяти в бібліотеці сертифікований підручник, призначений для ВНЗ. Це допоможе не нахапатися помилок в області фонетики та граматики. Італійська - занадто красиву мову, щоб вчити його абияк.
3
Паралельно з теорією слід опановувати практичними мовними навичками. Самостійне і усвідомлене вивчення мови передбачає, що людина буде слідувати правилу ЧСГП: читаю, слухаю, кажу, пишу. Під час читання бажано користуватися словником, електронним перекладачем або читати тексти на lingQ.com. Там можна підібрати текст навіть початкового рівня, переклад тексту представлений у вигляді спливаючих підказок. Сайт дозволяє читати і одночасно слухати текст або знайти посилання на цікаві подкасти на італійській мові. Там же можна "лінковані" нові слова, які автоматично додаються до персонального набір карток. Читати живу мову і спілкуватися з носіями італійської мови можна в інших мовних мережах - busuu.com і livemocha.com.