Як виїхати вчитися за кордон. Як виїхати вчитися в школу за кордон.

У житті правильно весь час перебувати в пошуку, життя має бути весь час у русі. Часто хочеться чогось нового. Одні закінчують університет і хочуть продовжувати вчитися, інші, будучи в середньому віці, хочуть змінити професію, треті зовсім все життя мріяли повчитися де-небудь поза стінами шкіл, університетів, коледжів своєї країни. Але вступити до навчального закладу за кордон не так-то просто.
Вам знадобиться
  • -закордонний паспорт,
  • -Міжнародний сертифікат або іспит,
  • -пріглашеніе,
  • -білет
Інструкція
1
Для того щоб виїхати вчитися за кордон вам буде потрібно ретельно вивчити своє бажання, тому що ви повинні чітко усвідомлювати, що вам потрібно. Для початку визначтеся з термінами, на який період ви хотіли б поїхати навчатися за кордон. Потім визначте спеціальність або напрямок діяльності, які вам цікаві. Задумайтесь, в якій країні ви хотіли б навчатися.
2
Після цього знайдіть агентство, яке допоможе вам організувати ваше навчання. Також ви можете самостійно обрати навчальний заклад, знайдіть його в інтернеті, вивчіть сайт, подивіться, які є факультети, зателефонуйте до університету і запитайте, які у вас є можливості для вступу.
3
Щоб навчатися за кордоном, зробіть закордонний паспорт, потім здайте міжнародний іспит або отримаєте сертифікат. Вам потрібно буде послати результат до навчального закладу. Також переведіть свій диплом і лист з відмітками на іноземну мову, можливо, вам знадобиться перевести додаткові документи.После того як ви подали всі документи і здали іспит, очікуйте листи, де буде сказано чи отримали ви грант чи ні. Термін навчання складе 2 роки. Після того як ви отримаєте запрошення, подайте необхідні документи в посольство країни.
4
Якщо ви хочете поїхати вчитися ненадовго, виберіть мовні курси, в цікавій для вас країні, як правило, тривалість таких курсів 1-3 місяці, залежно від вашої платежеспособності.Ви можете самі організувати своє навчання, купіть квиток до міста, де хотіли б проходити навчання, зніміть квартиру і підшукайте собі відповідні курси - це буде набагато дешевше, ніж якби ви звернулися в агентство.
Зверніть увагу
Кожен навчальний заклад має право вимагати певний пакет документів, докладніше дізнавайтеся про це напрямую.Бесплатно освіту можна отримати в Австрії, Франції, Німеччини, Чехії, Італії, Швеції, Фінляндіі.Чтоби почати навчання в прийдешньому році, займіться документами восени.
Корисна порада
Щоб вчитися за кордоном, ви повинні знати іноземну мову країни, де буде проходити ваша навчання. Перед поїздкою буде корисно підучити мову на курсах.