Як придумати назву бренду.

Часто найвдаліші назви для брендів виникають випадково і існують десятиліттями. Наприклад, розповідають, що Стів Джобс назвав свою компанію Apple просто тому, що це його улюблений фрукт. Але далеко не всім щастить на подібні випадковості. Іноді, щоб придумати вдале назва для бренду, доводиться виконати величезну роботу.
Інструкція
1
Перш ніж починати підбирати назву для бренду, ознайомтеся з основними рекомендаціями фахівців щодо цього. Досвідчені підприємці вважають, що назва, по-перше, не повинно бути занадто довгим. Коротке слово запам'ятовується куди простіше. По-друге, воно може натякати на рід вашої діяльності, але не повинно прямо говорити про нього. По-третє, назва повинна бути милозвучною і оригінальним. Виходячи з цих нехитрих рекомендацій, почніть підбирати варіанти.
2
Перетворіть своє ім'я в бренд. Якщо ви хочете, крім продукції або послуг, просувати і власне ім'я, то цей варіант цілком вам підійде. Правда, для цього ваше ім'я має звучати оригінально і приємно. Подібним чином вчинили, наприклад, Діор, Каїра Пластініна і навіть Алла Пугачова, яка назвала свою радіостанцію «Алла». Правда, набагато ефективніше такий спосіб буде працювати в тому випадку, якщо ваше ім'я вже чимось відомо. Тоді воно буде працювати на вас. Як варіант, можна назвати бренд, використавши перші літери імені та прізвища, ваших або вашого ділового партнера.
3
Спробуйте пограти зі словами. Візьміть пару основних для вашого роду діяльності понять і зробіть з них цікаву й примітну гру слів, зрозуміло, не позбавлену сенсу. Це робота для дотепних людей з відмінним почуттям мови, тому якщо ви не вважаєте себе таким, зверніться до когось зі своїх знайомих.
4
Підіть второваною стежкою. Зараз дуже популярні короткі і незвичніше назви, Наприклад, журнали «Сіль» або «Сноб», клуби «Мама» або «Вітер» і т.д. Візьміть якесь абстрактне поняття і зробіть бренд з нього. Принаймні, це буде оригінально і вже точно запам'ятається.
5
Скористайтеся генератором назв. Якщо придумати назву для бренду ніяк не виходить, в інтернеті ви зможете знайти безліч генераторів, які підберуть вам що-небудь навмання. В інтернеті ви також можете провести і фотосемантіческій аналіз обраної назви, тобто дізнатися, які асоціації у людей буде викликати дану назву.
6
Зверніться до фахівців. Подібний рід занять називається неймінг - за певну плату фахівці розроблять назва для вашого бренду, а штатні дизайнери підберуть логотип.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N-XdoyyxQ3E