Як повернути приховані файли. зробити приховані папки відкритими.

Приховані файли і папки придумані для того, щоб захистити їх від випадкового видалення і зайвих очей. У випадку якщо необхідно провести які-небудь операції з цими файлами, їх можна відкрити, змінивши при цьому деякі атрибути.
Інструкція
1
Зайдіть в "Панель управління" операційної системи Windows, яка розташована в меню "Пуск". Потім двічі клікніть на значок "Властивості папки". Відкриється діалогове вікно, в якому необхідно буде пройти на вкладку під назвою "Вид". В даній вкладці розташовуються настройки відображення папок. В прокручуємо списку знайдіть рядок під назвою "Приховані файли і папки". Потім поставте галочку навпроти команди "Показувати приховані файли і папки". Після цього натисніть кнопку ОК для застосування зроблених змін. Тепер всі приховані файли і папки будуть відображатися в Провіднику Windows, вид їх буде напівпрозорим, на відміну від звичайних папок. Для того щоб зробити їх повністю відкритими, необхідно буде змінити атрибути цих файлів.
2
Виберіть прихований файл, який планується повністю відкрити. Натисніть на нього правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". У діалоговому вікні приберіть галочку навпроти слова "Прихований" в розділі "Атрибути". Натисніть кнопку "Ок". З цього моменту даний файл стане відкритим для редагування та перегляду без обмежень. Якщо ви змінювали атрибути не окремого файлу, а цілої прихованої папки, система запропонує зробити відкритими також вкладені в неї файли. При необхідності зробіть це.
3
Крім відкриття прихованих файлів стандартними засобами Windows, переглянути їх можна також за допомогою файлових менеджерів, наприклад, Total Commander. Для цього достатньо натиснути кнопку "Приховані елементи" в верхньому тулбаре програми.
Зверніть увагу
Діалогове вікно "Властивості папки" також можна відкрити іншим способом. В будь-якій відкритій папці виберіть пункти "Сервіс" -> "Властивості папки". Діалогового вікно буде аналогічно тому, що відкривається з "Панелі управління".