Як створити sfx.

Все частіше останнім часом користувачі комп'ютерів стали застосовувати sfx-архіви. Швидше за все, ви з ними вже знайомі, сьогодні багато програмного забезпечення з'являється в мережі саме в такому форматі. Sfx-архів - це саморасковивающійся архів.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення 7-Zip File Manager.
Інструкція
1
Насамперед створіть папку, в якій будуть знаходитися всі файли. Запустіть програму 7-Zip File Manager, використовуйте її як «Провідник» в Windows - знайдіть папку, в якій розміщені файли для упаковки з sfx-архів. Виділіть всі файли в цій папці та натисніть кнопку «Додати» на панелі інструментів.
2
У вікні «Додати до архіву» введіть назву архіву, можна залишити ім'я, запропоноване програмою. В поле «Формат архіву» вкажіть значення 7z. Рівень стиснення залиште на значенні «Ультра». Метод стиснення поставте LZMA. Якщо створюваний архів вже ніколи не буде редагуватися, виберіть пункт «Безперервний розмір блоку», інакше поставте значення «За розміром файла». Натисніть кнопку «ОК».
3
Для створюваного архіву необхідно створити конфігураційний файл в будь-якому текстовому редакторі. Приклад такого файла:;! @ Install @! UTF-8! GUIMode="2";! @ InstallEnd @!
4
Звичайно, перший погляд на ці рядки нічого не розповість, але тут все просто. Перша і остання рядки вказують на початок і кінець операції інсталяції (розпакування) архіву. Другий рядок вказує системі про розпакуванню архіву без відображення діалогового вікна. Залишається зберегти створений файл. Назвіть файл config.txt, збережіть його в кодуванні utf-8.
5
розмістіть цей файл в папку, де створювався наш архів. Також в цю папку необхідно скопіювати файл 7ZSD_LZMA.sfx. Коли всі потрібні файли були зібрані, запустіть з командного рядка наступну команду: COPY/b 7ZSD_LZMA.sfx + config.txt + Primer.7z. Після введення команди не забудьте натиснути клавішу Enter. Через деякий час, ви отримаєте бажаний sfx-архів, який можна запустити, оцінивши результати вашої роботи.
6
Принцип роботи створеного архіву: при подвійному кліці миші на архіві створюється тимчасова папка, в яку розпаковуються файли. У тимчасовій папці запускається виконуваний файл. При завершенні роботи цього файлу тимчасова папка автоматично видаляється.