Як прибрати мерехтіння екрану. Як усунути мерехтіння екрану ноутбука.

У гонитві за новинками цифрової індустрії не варто забувати, що техніку вибирають не тільки по ціновому діапазону, але і за іншими параметрами. Приміром, при виборі монітора слід спиратися не тільки на діагональ і HDMI-виходи, а й на інші показники монітора, які надавали б мінімальне негативна дія на очі людини.
Інструкція
1
Основний параметр при виборі монітора - частота екранної розгортки. Чим вище максимальне значення цього параметра, тим, відповідно, краще. Для моніторів з електронно-променевою трубкою значення в 60-70 Гц вважаються вкрай низькими, в такому випадку, зір може швидко впасти. Якщо прирівнювати ті ж частоти, але до сучасних моніторів на рідких кристалах, ці значення цілком прийнятні.
2
Причиною мерехтіння монітора може стати будь-який чинник, від якого бажано позбутися. У рідкісних випадках - це поломка пристрою монітора. Нехай виробники техніки обіцяють, що їх товар буде служити протягом усього гарантійного строку, в реальності не завжди так виходить. Справа в тому, що на будь-якому виробництві існує відсоток виготовлення шлюбу. Може, ваш випадок виявився саме таким.
3
У кожному разі, шлюб чи ні, може з'ясувати тільки фахівець сервісного центру. Наступною причиною мерехтіння монітора може бути низьке значення поновлення екранної картинки. Як сказано вище, кількість герц впливають на сприйняття зображення: низьке значення екранної розгортки змушує очі швидко стомлюватися.
4
Для зміни значення розгортки необхідно перейти до налаштувань відеокарти і монітора. Якщо ви працюєте в операційній системі Windows XP, натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу, в контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
5
Перед вами з'явиться вікно, в якому слід перейти до вкладки «Параметри», потім натиснути кнопку «Додатково».
6
У вікні, перейдіть до вкладки «Монітор». Змініть значення рядка «Частота оновлення екрана », бажано поставити максимальне значення, але не менше 60 Гц. Потім двічі натисніть кнопки «ОК».
7
Якщо ви працюєте в операційній системі Windows 7, натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу, в контекстному меню виберіть пункт «Дозвіл екрану».
8
У вікні, натисніть посилання «Додаткові параметри» і виставте значення в рядку «Частота оновлення екрану».
Комп'ютер надає безліч можливостей, але разом з тим і таїть деякі небезпеки. Самим уразливим органом при роботі за комп'ютером є очі. Навіть найсучасніший монітор якщо конфігурація може згубно впливати на зір. Зображення на моніторі оновлюється з частотою в середньому 65-100 Гц (65-100 раз в секунду). Цього достатньо для комфортної роботи, в іншому випадку з'являється неприємне мерехтіння .
Інструкція
1
В першу чергу необхідно переконатися, що мерехтіння Герасимчука наслідком поломки монітора. У цьому випадку крім мерехтіння будуть і інші симптоми. У даній ситуації вирішенням проблеми буде сервісний центр або покупка нового монітора.
2
У більшості випадків мерехтіння монітора виникає при неправильній установці драйверів відеокарти або самого монітора. Після переустановки системи, після заміни відеокарти, після системного збою, навіть при перезавантаженні з вимкненим ЕПТ монітором можуть злетіти драйвера. Вихід простий. Натискаємо правою клавішею на ярлику «Мій комп'ютер», йдемо: "Властивості" -> вкладка "Обладнання" -> "Диспетчер пристроїв". Тут нас цікавлять 2 пункту: "Відеоадаптери" і "Монітори". Навпаки цих пунктів не повинно горіти знаків оклику, а при їх розкритті, ви повинні бачити назва пристрою. Зворотне означає проблему з драйверами пристроїв. Необхідно знайти і скачати драйвера для вашого обладнання, зазвичай, вони маються на сайтах виробників. Марку пристрою можна подивитися на самому пристрої. Після установки драйверів або якщо з ними все гаразд, переходимо до наступного кроку.
3
Мерехтіння монітора можна прибрати збільшенням частоти оновлення. Для цього натискаємо правою кнопкою миші на робочому столі і проходимо за адресою: - Для Windows XP. «Властивості» -> вкладка «Параметри» -> «Додатково» -> вкладка "Монітор". У рядку «Частота оновлення екрану» виставляємо значення не менше 60 Гц. Крім цього можна змінити дозвіл екрана, виставивши значення щонайменше 1024 на 768 (для моніторів з форматом 4: 3, для решти рекомендований дозвіл вказано в інструкції по експлуатації) .- Для Windows7. «Дозвіл екрану» -> «Додаткові параметри». У рядку «Частота оновлення екрану» виставляємо не менше 60 Гц.Отсутствіе таких параметрів або безрезультатність зміни частоти оновлення, говорить про проблеми з драйверами відеокарти, або із самою відеокартою. Повертайтеся до попереднього кроку.