Як додати мову в комп'ютер. Як встановити російську мову на компютер.

За умовчанням в комп'ютерах для російськомовних користувачів встановлені два мови - російська та англійська. При необхідності діловий або приватного листування на іншій мові (французькій, німецькій і т.д.) користувач може самостійно додати на комп'ютер потрібну мову.
Інструкція
1
Додавання мови відбувається через мовну панель. Вона знаходиться праворуч на панелі робочого столу і відображається у вигляді квадратика з двома буквами, що позначають поточний (використовується в програмі) мову. Клацніть по ній правою кнопкою курсора і натисніть в меню пункт «Параметри».
2
Відкриється меню «Мова і текстові служби». У вкладці «Загальні» поруч зі списком вже встановлених мов знайдіть і натисніть кнопку «Додати».
3
Зі списку запропонованих мов виберіть необхідний. Натисніть «плюсик» поруч з мовою, налаштуйте параметри клавіатури. Поставте галочку поруч з типом розкладки, в якому хочете вводити текст.
4
Натисніть кнопку «Показати». Розкладка, яку ви обрали, буде відображена в новому вікні. Якщо вас все влаштовує, закрийте попередній перегляд, натисніть кнопку "OK".
5
Переконайтеся, що нова мова з'явився в списку. Натисніть кнопку "OK" для збереження налаштувань.
6
Переключите клавіатуру комбінацією "Shift-Alt" або "Shift-Ctrl". Переконайтеся, що нова мова підключений.
7
Ці ж налаштування можна змінити через «Панель управління». Відкрийте її через меню «Пуск», далі виберіть пункт «Налаштування» і «Панель управління».
8
Знайдіть компонент «Мова і регіональні стандарти». Відкрийте вкладку «Мови і клавіатури», натисніть кнопку «Змінити клавіатуру».
9
Далі з'явиться те ж меню, що було описано в першому варіанті додавання. Поміняйте налаштування мови у відповідності зі своїми потребами.