Як приготувати збиті вершки для торта. Якого кольору топаз.

Торт - уособлення свята. Не важливо, який це буде свято: день народження, річниця весілля, Валентинов день або просто свято душі. Торт, без сумніву, внесе веселу нотку в ваше подія. А якщо, на додачу до всього, він приготовлений своїми руками, така нотка зазвучить з подвійною радістю. Такий домашній, теплий, гарний, приготований з любов'ю і ... з ніжними збитими вершками.
Вам знадобиться
    • вершки (жирність 0,35%) - 0.5 літра;
    • цукор або цукрова пудра- 80-100 гр;
    • ваніль - за смаком.
Інструкція
1
Проте не кожна господиня знає, як приготувати невід'ємну частину торта - збиті вершки. Рецепт збитих вершків простий. Увімкніть міксер на найнижчій швидкості і починайте збивати куплені вершки.
2
Поступово додавайте цукрову пудру, щоб вона рівномірно вбиралася в вершки, які не злітаючи в повітря від кружляння міксера. Коли вся пудра (або цукор) висипана в масу, швидкість міксера можна збільшити.
3
Продовжуйте збивати вершки на високій швидкості. Чим довше ви присвятіть цьому процесу часу, тим пишніше, ніжніше і легше вийде результат.
4
У самому кінці додайте ваніль. Вершки можна змішати з фруктами, ягодами, горіхами або шоколадом і використовувати в якості смачного прикраси для торта. Приємного апетиту.