Як купити квиток до Європи.

В наш час великого поширення мають різні екскурсійні тури та туристичні поїздки через відповідні компанії. Але кожному відомо, що такі подорожі виходять на порядок дорожче, ніж самостійні пересування. Але в організованих поїздках, звичайно, є і свої плюси. Ви практично звільняєтесь від нервування щодо практичних питань.
Вам знадобиться
  • - фотографія 3,5 Х 4,5 см;
  • - закордонний паспорт;
  • - копія сторінки закордонного паспорта з персональними даними;
  • - страховий поліс;
  • - оригінал довідки з місця роботи.
Інструкція
1
Оформіть візу. Це може бути шенген в тому випадку, якщо ви збираєтеся відвідати декілька країн в процесі подорожі; якщо ж ні, краще оформляти візу для відвідування якоїсь однієї країни. Це буде простіше і швидше. Пам'ятайте, що наявність візи є основним і головні умовою для пересування до країн Європи.
2
Купіть безпосередньо квиток . Краще якщо це буде зарубіжна авіакомпанія, тому як у них часто можна придбати авіаквитки за дуже маленькі гроші. Достатньо лише уважно стежити за акціями і розпродажами на зарубіжних сайтах. Деяким вдавалося навіть заплатити за переліт порядку 1 €. Як бачите, це дійсно вигідно. Купівля найчастіше здійснюється через інтернет так, що ви можете замовити переліт, не виходячи з власної квартири. Європейські авіакомпанії часто мають особливості щодо вашого перельоту. Наприклад, на деяких сайтах можна зареєструватися за добу (!) До вильоту. Головне - не забути взяти два примірника роздруківки, про це свідчить. Також деякі авіакомпанії навіть надають свободу вибору місця в салоні. Для цього достатньо зайти на офіційний сайт перевізника і знайти відповідний в ньому розділ.
3
Знайдіть путівку без екскурсій на розпродажі в інтернеті. Можливо, це може виявитися дешевше, ніж самостійна організація перельоту. В такому випадку, ви не прив'язані ні до якої групи і чітким розкладом. Свого часу ви плануєте самостійно. Достатньо лише дотримуватися час від'їздів, переїздів і виїздів. До того ж, марудна робота з пошуку потрібного вам рейсу переходить в турботи виключно туристичного агентства.
4
Врахуйте, літаючи з однієї країни Євросоюзу в іншу, що знижки в Duty Free на такі рейси не поширюються. Ви зможете, звичайно, що-небудь придбати в цій мережі магазинів, але вже не по системі «Tax free». Тому покупки краще здійснювати заздалегідь в російському терміналі.