Як кидати сніжки.

Погода іноді підносить сюрпризи. В регіонах, де люди не бачили багато снігу, раптово з'являється хороший сніговий покрив. Дітям і дорослим стає цікаво, як можна грати в сніжки . Сніг буває рихлим і липким. З пухкого ніяких сніжків не вийде. Якщо ж сніг легко ліпиться, можна влаштувати веселі забави.
Інструкція
1
Пограйте в снігову фортецю. Чим більше учасників, тим буде веселіше. Розділитеся на дві команди. Прокреслите по снігу дві лінії - місцерозташування майбутніх снігових фортець. Кожна команда повинна скачати великі снігові кулі, щоб поставити їх один на одного. Вийде стіна, за якою можна ховатися. Вона не повинна бути занадто високою, щоб можна було стріляти з-за неї сніжками. Коли фортеці готові, можна ліпити сніжки і кидати через стіну іншої команди, щоб потрапити в кого-небудь.
2
Зробіть мішень. Найпростіший варіант - палиця або гілка, яку встромили в замет. Завдання учасників полягає в збиванні палки з певної відстані. Необхідна влучність, яка знаходиться через тренування. Мішень можна виліпити зі снігу.
3
Хто більше зіб'є. Знадобиться сніжна фортеця, яку будували на 1-му кроці. Зверху треба покласти якомога більше невеликих сніжків. Кожному учаснику дається 10 спроб. Завдання - збити сніжки зі стіни.
4
Кидайте один в одного, але сніжки Не робіть занадто щільними. Якщо ненароком потрапите в обличчя, людині не повинно бути боляче. Чи не кидайте сніжки в перехожих, ваш ентузіазм і радість їм можуть не сподобатися.
5
Топіть піратів. Така гра в сніжки підходить для весни, коли біжать струмки. Зробіть із сірникових коробок піратські шхуни. Пустіть їх у плавання і закидайте сніжками здалеку, поки вони не поплили творити піратські справи. Коли розмахувати для кидка, легко подскользнуться і впасти в струмок. Тому стріляйте в піратів здалеку, подалі від води.
Зверніть увагу
Ігри з липким снігом призводять до мокрих руковіци, мокрому взутті. Щоб не застудитися, вчасно йдіть додому. Приймайте гарячу ванну, пийте трав'яний чай з малиновим варенням. В іграх повинна бути міра.
Корисна порада
Якщо плануєте грати зі снігом, одягайтеся відповідно. Інакше забава швидко закінчиться. Брюки не заправляйте всередину взуття, одягайте поверх чобіт.