Як в'язати шнурок гачком.

Крючком можна пов'язати майже все, що прийде в голову, навіть шнурки. В'язаний шнур може перетворитися на елегантний пояс або ремінець для сумки. Оригінальним елементом декору може стати тасьма, пов'язана вручну.
Вам знадобиться
  • - нитки для в'язання;
  • - гачок, відповідний обраним ниткам.
Інструкція
1
Плоский шнурок (фіксована довжина) Найпростіший варіант шнура - це ланцюжок з повітряних петель, пов'язана з об'ємної пряжі. Якщо ви використовуєте тонкі нитки, в'язати потрібно в два або три складання. Складіть разом 2-3 нитки різного кольору, і шнурок вийде строкатим.
2
Вам потрібен більш щільний зразок? Зв'яжіть ланцюжок з повітряних петель, рівну по довжині шнурку. Поверніть в'язання і пров'яжіть один ряд сполучними стовпчиками. Якщо ширина не влаштовує, зв'яжіть ще один ряд.
3
Якщо вам потрібен досить широкий шнурок, скоріше навіть тасьма, також наберіть повітряні петлі по довжині шнура і пров'яжіть один ряд стовпчиками з накидом. Недолік цього простого і швидкого способу полягає в тому, що готова стрічка, можливо, буде скручуватися і її доведеться додатково і распрямлять праскою в режимі відпарювання.
4
Об'ємний різнокольоровий шнурок (змінна довжина) Залежно від від бажаної товщини шнурка, візьміть 3-4 клубка з нитками однакової товщини. Дуже гарними виходять шнури, пов'язані з ниток різного кольору. Складіть вільні кінці ниток разом і зв'яжіть в вузол. Виберете одну нитку, зв'яжіть повітряну петлю, в неї простягніть наступну петлю, але вже іншого кольору. Продовжуйте в'язати ланцюжок з повітряних петель, чергуючи нитки різного кольору. Дуже важливо дотримуватися порядок чергування квітів, в іншому випадку не вийде красивого візерунка.
5
Шнурок, пов'язаний вкруговую (змінна довжина) Досить товстий, але м'який шнур можна пов'язати такий спосіб. Наберіть 4 повітряні петлі, з'єднайте в кільце з'єднувальним стовпчиком. Зв'яжіть ряд з 4 стовпчиків без накиду. Далі в'яжіть в кругову по спіралі по одному стовпчику без накиду в кожну петлю попереднього ряду. У вас повинна вийде порожниста трубка без швів. Довжину варіюйте за власним бажанням.
Пояс є одним з стильних аксесуарів, які можуть змінити ваше вбрання. А якщо пояс буде зроблений своїми руками, ви будете володарем ексклюзивного аксесуара, ідеально підібраного за кольором і стилем.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Гачок
  • Ножиці
  • Голка
Інструкція
1
Для того щоб зв'язати пояс гачком, потрібно визначитися з його стилем. В'язані пояса можна носити як з класичними довгими блузами, так і з джинсами і туніками. Від цього залежить матеріал і візерунок майбутнього пояса.
2
Для того щоб зв'язати класичний пояс, краще всього вибирати тонкі нитки і тонкий гачок. Візерунок для такого пояса краще вибирати рівний, наприклад, звичайні стовпчики без накиду або напівстовпчик. Пояс , пов'язаний такий вузький, вийде рівний, прикрашати його можна зміною кольорів в нитках.
3
Для цього потрібно набрати кількість повітряних петель в довжину пояса, а потім в'язати рядами до потрібної ширини. Після цього сам пояс можна обв'язати рачьім кроком (стовпчики без накиду в зворотному напрямку).
4
Фантазійні пояса можна в'язати як ажурними візерунками, так і з'єднувати з мотивів. Форма мотивів може бути на ваш смак. Найкрасивіші пояса виходять із сполучених між собою квітів. Для цього потрібно зв'язати окремі квіти, можна використовувати нитки різної товщини для яскраво вираженою фактурності.
5
Після того як мотиви будуть пов'язані, їх можна з'єднувати. Мотиви можна зшивати звичайної голкою, а можна гачком на стовпчиків без накиду. Якщо пояс був задуманий без пряжки, то він готовий.
Зверніть увагу
При виборі пряжки для пояса зверніть увагу, щоб краї її були гострими, щоб не перетирати нитки при носінні.
Корисна порада
Додатково пояс можна прикрасити бахромою або кистями.