Як відмити унітаз.

Чистота унітазу - це критерій, за яким оцінюють акуратність господині. Стара приказка говорить, що чисто не там де не бруднять, а там, де прибирають. Щоб полегшити рутинну і часом не дуже улюблену всіма роботу з прибирання унітазу, можна вдатися до народних хитрощів.
Інструкція
1
При несильних забрудненнях встановіть спецзасіб в бачку для змивання води, яка буде потроху розчинятися, а при змиванні унітаз буде відмиватися. Часу на очищення піде більше, зате не треба бруднитися і відмивати унітаз руками, а чистота буде підтримуватися тимчасово, а постійно. Це варіант для ледачих прибиральників.
2
Для видалення нальоту скористайтеся побутовою хімією. Кількість виробників, що пропонують продукцію такого роду, зростає з кожним днем, а полиці магазинів ломляться від засобів, що очищають поверхню унітазу. Найбільше визнання і повагу у господинь отримали такі засоби, як «Сиф», «Доместос», «Містер Мускул», «Сіліт», «Дося», «Каченя».
3
Якщо побутова хімія не допомагає, то розведіть в 1 літрі води 5 столових ложок оцтової кислоти і пролийте отримати розчин стінки туалету. Не змивайте в унітаз воду близько години, розчину необхідно подіяти. Після видаліть бруд і наліт йоршиком. Спосіб хороший тим, що оцтова кислота є завжди під рукою у будь-якої господині, і не доведеться витрачатися на дорогу побутову хімію.
4
При сильних забрудненнях, нальоті вапна або іржі побутова хімія допомагає слабо, а то й не допомагає зовсім. Для того щоб відмити унітаз, ви перекладете весь свій бюджет і не досягнете бажаного результату. Щоб ефективно боротися із зазначеними забрудненнями, скористайтеся соляною кислотою. Для якнайшвидшого видалення нальоту з унітазу потрібно 33% розчин. В принципі, тільки таку концентрацію і можна зустріти в наших магазинах. Не шкодуючи розчину, пролийте всі потрібні місця. Дайте кислоті подіяти протягом 20-30 хвилин. У цей час приготуйте гумові рукавички, йоржик або щітку. Обов'язково всі роботи проводите в гумових рукавичках, інакше ви ризикуєте отримати хімічний опік. Появу неприємного запаху - це індикатор того, що йде хімічна реакція кислоти. Не лякайтеся. Через зазначений час видаліть утворилася бруд йоршиком або щіткою з твердою щетиною і змийте великою кількістю води.