Як налаштувати tv-тюнер.

Перетворити ноутбук або стаціонарний комп'ютер в телевізор досить просто. Для цього необхідно використовувати ТВ- тюнер . Але далеко не всі знають, як правильно настроювати подібне обладнання.
Інструкція
1
Перш ніж настроювати ТВ-тюнера, необхідно правильно вибрати тип даного обладнання. У деяких людей труднощі виникають вже на цьому етапі. Якщо ви плануєте підключати тюнер до ноутбука, то придбайте зовнішній пристрій з підтримкою USB-каналу.
2
Підключіть ТВ-тюнер до системного блоку комп'ютера або ноутбука. У комплекті з даними пристроями поставляється диск, що містить драйвери і програмне забезпечення. Встановите необхідні додатки.
3
Підключіть до гнізда в ТВ-тюнері антену. Її тип не має ніякого значення. Головна умова - від неї повинен відходити кабель зі стандартним роз'ємом.
4
Увімкніть ноутбук або комп'ютер. Запустіть раніше встановлену програму для настройки обладнання. Активуйте пошук каналів.
5
Після завершення даного процесу видаліть непотрібні канали або ті, якість зображення яких залишає бажати кращого. Збережіть список залишилися каналів.
6
Проведіть більш детальну настройку параметрів зображення. Встановіть необхідні значення яскравості і контрастності. Для кожного конкретного каналу вручну подкорректируйте частоту прийому сигналу. Збережіть зміни в налаштуваннях.
7
Переконайтеся в працездатності пульта управління від ТВ-тюнера (якщо такий є в наявності). Якщо при відтворенні каналів відсутній звук, то вкажіть ваш ТВ-тюнер основним джерелом звуку. Для цього відкрийте панель управління і виберіть меню «Обладнання та звук». Перейдіть до пункту «Управління звуковими пристроями». Відкрийте вкладку «Відтворення», клікніть на вашу ТВ-тюнера і натисніть кнопку «Застосувати».
Корисна порада
Якщо ви використовуєте комп'ютер, то розумніше придбати внутрішній ТВ-тюнер, що підключається до материнської плати через порт PCI. Дані пристрої можна з'єднати із звуковою картою. Це дозволить уникнути постійного перемикання пристроїв відтворення звуку.