Як зробити стінку з гіпсокартону. зробити стінку з гіпсокартону під зКакз.

Будівельний матеріал, який з успіхом допомагає в зведенні додаткових стін або перегородок, - гіпсокартон. З його допомогою можна змінить простір кімнати - зробити його більш затишним і комфортним.
Вам знадобиться
  • - металевий профіль,
  • - гіпсокартон,
  • - саморізи,
  • - рулетка,
  • - ніж по гіпсокартону,
  • - дюбель-цвяхи,
  • - перфоратор.
Інструкція
1
Вирівняйте стіни. Для цього слід нанести на стіни шар цементного розчину, потім його розрівняйте і дочекайтеся його повного висихання. Проведіть розмітку майбутньої стіни. Найкраще скористатися простим олівцем і будівельним рівнем: спочатку виміряйте обидві сторони стіни, а потім підлогу і стелю.
2
Прикладіть напрямні профілю по розкресленій розмітці до стіни. Потім свердлом просвердлите через кожні 0,3 м отвори і прикріпіть профілю до стін, підлоги і стелі за допомогою цвяхів.
3
Розріжте основні профілю виходячи з розмірів висоти ваших майбутніх стін, і постарайтеся з'єднати всі елементи таким чином, щоб не залишалося зазорів. У зібраному вигляді встановити їх на відстані 0,6 м один від одного по всій довжині простінки. Профілю прикрутите саморізами.
4
Встановіть перекладину над дверима. Для це виріжте два профілі довжиною 0,59 м, і закріпіть їх саморізами. Проведіть в процесі роботи всередині каркаса електропроводку і труби.
5
Прикрутите гіпсокартон з одного боку стіни. Для цього скористайтеся саморізами довжиною 2,5 см. Процес проводите строго під кутом 90 градусів, злегка проштовхуючи головку шурупа в лист гіпсокартону на 1-2 мм. Кінці прокладених проводів потрібно випустити назовні.
6
Вкладіть між профілями пінопласт або мінеральну вату, це створить ефект шумоізоляції та теплоізоляції. При цьому уважно простежте, щоб весь простір між профілями було заповнене.
7
Зробіть дверний отвір в аркуші. Для цього потрібно зняти розміри прорізу за допомогою лінійки та будівельного олівця. Виріжте отвір за допомогою ножівки або гострого ножа, але краще всього скористатися електролобзиком. Візьміть лобзик і виріжте отвір по накресленим вами лініях. Приєднайте до каркасу листи гіпсокартону із зворотного боку перегородки.
Корисна порада
При горизонтальних стиках листи гіпсокартону повинні розташовуватися строго в шаховому порядку. Це процедура захистить вас від проблем, пов'язаних з руйнуванням верхнього шару шпаклівки на стінах.