Як намалювати китайця.

Китаєць - представник східного народу. Це людина з характерними відмінностями зовнішності: вузьким розрізом очей і шкірою жовтого кольору. Зобразити китайця можна в рисовому полі.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Спочатку намітьте олівцем основні складові картинки: посередині - китайця, внизу - колосся рису, у верхній частині малюнка - гори. Намалюйте овал. Над ним зобразите трикутник так, щоб він закривав верхню третину овалу. Вершину трикутної капелюхи трохи сгладьте. Підстава фігури зробіть у вигляді овалу. Для цього нижню лінію продовжите за кути трикутника і зробивши більш круглими, прімкніте їх до голови.
2
На лінії обриси голови прорисуйте горбком ніс. Трохи вище лінії носа на обличчі зобразите очей у вигляді жирного горизонтального штриха. Над ним накресліть брову - тонкий штрих. Китаєць розташований в профіль, тому намалюйте також одне вухо. Ближче до потиличної частини під шапкою зобразите вухо, майже доторкнеться до кордону голови. Дуга вуха повинна нагадувати своєю формою вушко чашки. Також зобразите посмішку.
3
Намалюйте тулуб. Під головою накресліть півколо і його боку продовжите вниз, трохи розширюючи їх. Посередині тулуба накресліть дві горизонтальні лінії паралельно один одному. Це буде широкий пояс. Ноги сховайте за колоссям рису. Намалюйте їх у вигляді вертикальних прямих штрихів. У верхній їх частині зробіть потовщення - сам колос. Висоту покажіть, що доходить до лінії коліна китайця.
4
Тепер прорисуйте руки. У верхній частині тулуба намалюйте півколо - плече. Сторони півкола продовжите, розмістивши їх паралельно. Відведіть руку вліво. Домалюйте кисть. Трохи вище лівої руки намалюйте праву, нижня межа якої захована за верхньою межею лівої руки. У місці розташування ліктьового згину проведіть кілька коротких рисок - складки одягу. Домалюйте косими лініями пучки колосків.
5
На дальньому плані малюнка зобразите гори у вигляді розтягнутих трикутників. З правого боку малюнка зобразите рисові поля у вигляді площі, розбитою на квадрати.