Як вивести запах шкіри. Як прибрати запах з шкіри.

Тільки що куплені шкіряні речі найчастіше нестерпно пахнуть шкірою. Хтось любить цей запах , а хтось намагається з усіх сил його вивести. Існує багато способів це зробити, але деякі з них можуть зіпсувати новий одяг. У деяких випадках до запаху шкіри додається ще багато нових ароматів. Тому користуйтеся тільки перевіреними способами.
Вам знадобиться
  • Поліетиленовий пакет, мелена кава, сіль, оцтова есенція, просочення, нашатирний спирт, мило, вода, касторове масло
Інструкція
1
Використовуйте каву. Треба взяти поліетиленовий пакет і покласти в нього куплену шкіряну річ. Далі насипаєте всередину пакета невелика кількість меленої кави і зав'язуйте. Рекомендується відкривати його не раніше 2 днів.
2
Віддайте в хімчистку. Потрібно тільки депарфюміровать одяг, чистити не потрібно. Це не дуже дорого.
3
Використовуйте сіль. Вона, як відомо, добре вбирає запах. Засинайте її в куртку. Головне не шкодуйте. Залиште на пару діб і промийте ганчірочкою змоченою у воді.
4
Оцтова есенція. Вона допоможе видалити будь-який запах. Берете пакет, ставите туди нову річ і тряпочку, попередньо змочену в есенції. Діставати шкіряну річ можна вже після 12 годин.
5
Використовуйте просочення. Можна купити просочення водовідштовхувальну, цим вб'єте двох зайців - приберете запах шкіри і захистіть речі від вологи.
6
Вивішуйте на балкон. Це традиційний спосіб, який перевірений часом. Тільки от скільки часу чекати - невідомо. Може день, а може і тиждень. Найголовніше - не потрібно впливати на новий одяг ніякими засобами.
7
Засіб для оновлення та чищення шкіряних речей. Являє собою спрей в балончику. Воно очищає, дезінфікує і пом'якшує шкірозамінник і шкіру, а найголовніше - усуває неприємні запахи (допоможе вивести навіть запах сигарет) і додає блиск.
8
Використовуйте розчин. Шкіряну річ необхідно помити спеціальним розчином, який складається з мила, води і нашатирного спирту. Після цього, щоб надати речі блиск, рекомендується злегка потерти її ганчірочкою, яка попередньо змочена касторовою олією.
Зверніть увагу
Можна пошкодити шкіру. Щоб цього уникнути - використовуйте обраний метод (розчини, спреї) на малопомітних ділянках одягу (на вивороті, наприклад). Так ви зможете побачити наочно реакцію. У разі невдачі ви застрахуєте себе від зайвих витрат на нові речі.