Як закріпити накладну мийку. Кріплення накладної мийки.

Все кухонні мийки за способом установки діляться на врізні і накладні. На перший погляд накладну мийку дуже просто встановити, не відчуваючи ніяких труднощів. Але насправді це не так. Тут є свої нюанси і особливості.
Вам знадобиться
  • металеві куточки, дерев'яний брус, герметик, тумба або кронштейни.
Інструкція
1
Накладну мийку ви можете закріпити без тумби прямо до стіни. Для цього вам необхідно використовувати спеціальні кронштейни (продаються в магазинах сантехніки або відділах з меблевою фурнітурою). Спочатку проведете першу розмітку на потрібній висоті від підлоги (близько 80 см). Потім, трохи нижче першої, зробіть другу розмітку - вона повинна відповідати товщині стінки мийки ззаду - виходить лінія кріплення кронштейнів. Потім виміряйте відстань між передбачуваними місцями установки кронштейнів на мийці. Далі ви відзначаєте рівну відстань на лінії кріплення кронштейнів. Потім просвердлите в стіні отвори, прикрутіть кронштейни і закріпіть мийку.
2
Найпростіший варіант - встановити накладну мийку на спеціальну тумбу (подстолье). В цьому випадку вона по ширині повинна бути більше подстолья. Тобто накладну мийку ви просто встановіть між боків тумби, і її борта накриють ребра тумби. Для цього торець тумби під мийкою обробіть силіконовим герметиком, поставте мийку і придавите. Після того як герметик підсохне, мийка добре зафіксується.
3
В штатних ситуаціях, накладна мийка закріплюється спеціальними кріпленнями (4 шт), які можуть йти з нею в комплекті або ж продаватися окремо. Спочатку вкрутите саморізи в стінки тумби з внутрішньої сторони. Потім на них наживите кронштейни (кут повинен бути звернений до тумбі). Далі вам треба трохи підкрутити шурупи. Потім встановіть мийку і сместите вздовж шурупа кріпильний куточок, поки саморіз НЕ зафіксується в поглибленні куточка. Наприкінці притягну кріпильну поверхню мийки до підстіллями.
4
Якщо кріплення за допомогою стандартних кронштейнів здається ненадійним, ситуацію врятує фіксування мийки за допомогою дерев'яних брусків і меблевих куточків. Для цього дерев'яні рейки вам треба покласти в короб накладної мийки. Потім прикрутіть чотири металевих куточка до рейок по периметру мийки і встановіть її на тумбу. І тільки потім ви повинні закріпити другу частину куточка з внутрішньої сторони на стінки підстілля.
Корисна порада
Для кращої фіксації стандартного кріплення на саморіз потрібно одягнути шайбу. Для захисту від вологи дерев'яний брус необхідно обробити спеціальними засобами, наприклад, олійною фарбою.