Як провести освітлення.

Після того, як повністю зведена лазня, необхідно подумати про освітлення. Для проведення електрики найкраще скористатися послугами фахівців. Однак всю роботу можна зробити і самостійно.
Інструкція
1
Від стовпа електрику зазвичай проведено до будинку. У лазню найкраще прокладати кабель від будинку по повітрю. Можна також закопати його в землю, але даний спосіб досить проблематичний. На фронтоні будинку необхідно закріпити куточок за допомогою саморізів. З-під свеса найкраще випустити близько 250 міліметрів. Кабель потрібно прикріпити до товстої сталевий дроті на термоусадку. Можна для стійкості також використовувати алюмінієвий дріт
2
На кінці сталевого дроту необхідно зробити петлі, в них закріпити такелажні скоби. До кроквяної дошці на бані найкраще прикріпити куточок. Кабель спочатку повинен бути прикріплений до будинку, а потім через талреп до лазні. Талреп потрібно добре закрутити. У підсумку ви отримаєте необхідний схил кабелю.
3
У будинку, а також у бані близько введення необхідно встановити распаячние коробки. Закріпити їх можна до дерева через лист жерсті. З распаячних коробки до автомата необхідно провести кабель у чорній гофре. Вона повинна мати діаметр близько 16 міліметрів. Справа в тому, що чорна гофра більш щільна і жорстка, в порівнянні з сіркою. Також у ній можна виробляти розводку кабелів на вулиці. Гофру найкраще закріпити на вулиці до стін за допомогою пластикових кліпс.
4
У самій лазні можна не робити вимикачі на лампи освітлення. Управління можна буде здійснювати за розподільної коробки. Всього необхідно встановити 5 автоматів: для освітлення парилки та мийки, для освітлення коридору, для зовнішнього освітлення, для розеток і загальний.
5
Потім в парильні потрібно встановити вологозахисні плафони. Для них найкраще підійдуть лампи на 220v 40 Вт У коридорі під лампу можна зробити проставку. Справа в тому, що у неї верхній введення кабелю. Після закріплення потрібно провести кабель до щитка. Розподільна коробка повинна бути монтована до металевого листа. Можна буде також подбати про її приховуванні яким-небудь екраном, який легко знімається.