Як зробити пароізоляцію.

В квартирі, особливо на кухні, завжди відбувається значне виділення водяної пари. У період холодів водяна пара може проникнути в зовнішнє оболонку захисної конструкції, що призведе до виникнення конденсату і до замерзання на внутрішній поверхні. Саме тому необхідно задуматися про пароізоляції.
Інструкція
1
Повітряна ізоляція встановлюється в будь-якому місці перетину захисної конструкції, а пароізоляція робиться тільки на теплій стороні. Також на теплій стороні може розташовуватися повітряна і парова ізоляція одночасно. Вони будуть об'єднані в одному елементі. Виняток дозволяється робити тільки для особливо товстих стін.
2
В даний час на будівельному ринку досить багато різних матеріалів для пароізоляції. Найкраще перевагу віддавати поліетиленовій плівці. Її випускають великими листами. Саме тому буде мінімальна кількість з'єднань, що запобіжить можливість утворення щілин, через які може проникнути повітря. Нахлести в будь-якому випадку повинні розташовуватися на двох сусідніх елементах каркаса. Якщо звернути увагу на вимоги Державних будівельних норм, то в них вказано, що плівка, яка застосовується для пароізоляції, повинна мати товщину більше 0,15 міліметрів. Вона при зберіганні не повинна піддаватися тривалому впливу сонячних променів. При впливі ультрафіолетового випромінювання відбуватиметься погіршення якості поліетилену. Найкраще даний матеріал зберігати в непрозорому контейнері, далеко від прямих сонячних променів.
3
Повітряно-парову ізоляцію стелі потрібно робити внахлест з повітряно-парової ізоляцією стін. Врахуйте, вони повинні бути безперервними на верху і позаду внутрішніх перегородок, які перетинаються. При установці каркаса даху в будь-якому випадку доводиться ходити по верху перегородок. Для оберігання смуг ізоляції від можливих ушкоджень їх потрібно ставити між двома планками верхньої обв'язки.
4
На несучої перегородці верхню планку можна зробити з пиломатеріалу товщиною 19 міліметрів. Планка служить тільки для оберігання плівки. Повітряно парова ізоляція може бути закріплена скобами до дерев'яної і віконної коробки. Навколо проходів труб або кабелів необхідно обклеїти липкою стрічкою. Пароізоляція повинна бути безперервною близько електричної коробки на зовнішній стіні. Для цього коробку потрібно обмотати шматком плівки, яка має товщину близько 0,15 міліметрів.