Як зробити септик на дачі.

В даний момент дачники часто встановлюють у своїх будинках каналізації. Напевно, кожній людині зрозуміло, що локальне очисну споруду буде займати чільне місце серед всіх інших схем подібного роду.
Інструкція
1
Відразу потрібно сказати, що прогрес в даний час, дійсно, йде назустріч дачникові. Зробити вигрібну яму або, культурно висловлюючись, септика можна за 4 дні. Для початку необхідно вирити яму, яка має довжину і ширину рівну 1,5 кв.м. Далі на дно вкладається водопроникна арматурна решітка. Вона повинна бути укріплена по діаметру дна заливкою під цегляну кладку в 25 сантиметрів заввишки. Після цього необхідно зайнятися кладкою цегли. Найкраще робити це вкруговую, шахової кладкою з отворами. Вода в цьому випадку не буде йти в грунт, а тверді речовини будуть залишатися. Якщо є можливість, то добре придбати на скупці металу каналізаційний люк. Їм необхідно закрити цю конструкції. Заздалегідь потрібно подбати про проведення до будинку стічної труби. Дана конструкція практично ніколи не забивається, так що чистильників не доведеться викликати довгий час.
2
Проте варто врахувати, що нехтування пристроєм нормальних очисних схем призводить до забруднення навколишнього середовища. Якщо немає можливості використовувати центральну каналізацію, то найкраще зайнятися пристроєм власних автономних очисних систем. Однак це обладнання має досить пристойну вартість.
3
При монтажі септика можуть виникнути досить багато проблем. Справа в тому, що септик підійде не для кожної грунту. Наприклад, якщо земля глиниста, то необхідно буде вирити траншеї або ж колодязі для фільтрації. Їх потім потрібно буде засипати піском або ж щебенем. Суть в тому, що стічна вода після виведення з септика потребує додаткової очистки в грунті. Ця засипка повинна змінюватися кожні 2-3 роки.
4
Також іноді люди стикаються з проблемами очищення септика. Необхідно в цьому випадку викликати асенізаторів. Це, звичайно ж, призведе до додаткових фінансових витрат. Якщо на ділянці високий рівень грунтових вод, то під час відкачування може відбутися спливання пінопласту, який видавлюється зовні, як би він добре не був закріплений.