Як змонтувати опалення в своєму будинку. Як прочистити радіатори опалення.

Одне з найважливіших складових комфортності в будинку - тепло. Неможливо відчувати себе затишно в холодній кімнаті. Замовляти проведення опалювальної системи часом виявляється дорого. Змонтувати опалення в своєму будинку самостійно цілком реально. Для цього необхідні хороші інструменти і знання.
Вам знадобиться
  • - проект опалювальної системи;
  • - котел для опалення;
  • - труби;
  • - ізолюючі матеріали.
Інструкція
1
Спроектуйте всю схему майбутнього опалення. Визначте об'єм приміщення, яке буде опалюватися. Від цього буде залежати, який вид котла потрібен буде для опалення цього приміщення. Ще потрібно визначитися з видом палива, кількістю радіаторів і схемою розводки. Це потрібно все замалювати на папері і скласти план.
2
Купуйте котел та інші необхідні деталі і устаткування зазначені в проекті. Сучасний ринок багатий різноманітністю асортименту котлів: чавунні, сталеві, на різних видах палива, у тому числі й електричні. Зупинити вибір на конкретному котлі непросто. У виборі слід відштовхуватися від виду палива, яким буде топитися котел і від розміру опалювального приміщення.
3
Після того як всі необхідні матеріали куплені можна приступити до самої установки і проводці опалення в будинку. Винесіть всі предмети побуту, які можуть заважати проведенню робіт.
4
Встановіть котел в місці, вказаному в проекті. Розмітьте ті місця, де будуть кріпитися батареї, де будуть підвішуватися труби.
5
Зафіксуйте кріплення. З'єднайте труби опалювальної системи з батареями. Не забудьте про якісну ізоляції стиків.
6
Перед експлуатацією перевірте систему на відсутність протікання.
Зверніть увагу
Газові котли опалюють приміщення не більше 200 кв.м. Дуже вигідно використовувати, якщо недалеко проходить газова магістраль.Жідкотоплівние котли працюють на будь-якому виді палива. Але якщо приміщення дуже велике, то і відповідно паливо потрібно багато. І якщо в майбутньому не буде можливості підключитися до газової магістралі, то це буде дуже дорого удовольствіе.Твердотоплівние котли опалюються тільки твердим паливом. Вигідно використовувати в таких місцях, де немає можливості, підключиться до газу.Електріческіе котли використовують для опалення невеликих приміщень або для підігріву води. Вони займають дуже мало місця і не вимагають окремого приміщення. Але опалюватися електрику дорогувато.
Корисна порада
Пам'ятайте, якщо кімната велика за розміром, то однієї батареї не буде достатньо для нормального обогрева.Лучше коли монтуванням опалення займаються фахівці. Але якщо опалення встановлюватиметься своїми руками, то пам'ятайте про техніку безпеки, придбайте тільки якісні матеріали і завжди перевіряйте сертифікати якості на матеріали та прилади.