Як утеплити стіни зсередини.

З відсутністю тепла в квартирах змушені боротися мешканці багатьох новобудов. Можна підвищити температуру всередині приміщення за допомогою електрообігрівачів, а можна утеплити стіни, які часто і є причиною холоду.
Інструкція
1
Існує декілька способів утеплення стін в квартирі, але найчастіше виконують два з них: збільшення товщини стіни з використанням гіпсокартону і мінерального утеплювача, і обклеювання стін пеноплексовимі блоками з подальшою штукатуркою. Обидва варіанти однаково ефективні, однак, для боротьби не тільки з холодом, але і з вологою, найкраще скористатися другим способом.
2
Якщо в квартирі невисока вологість, ви можете утеплити стіни, за допомогою мінерального утеплювача і гіпсокартонних пліт.Для цього перед зведенням каркасу для гіпсокартону слід замазати штукатуркою всі наявні на стіні щілини. Після повного висихання оклейте стіни будь-яким теплоізоляційним матеріалом на основі спіненого поліетилену, а потім виконайте монтаж металевого каркаса. Коли каркас буде встановлений, прокладете між вертикальними стійками мінеральний утеплювач. Зробити це потрібно максимально щільно, не допускаючи пропусків - так ви досягнете кращої теплоізоляції. Завершивши роботу з укладання утеплювача, можна кріпити гіпсокартон, а потім отшпаклевать готові стіни.
3
Якщо в квартирі підвищена вологість і в осінньо-зимовий період в кутах проступає цвіль, слід утеплити стіни з використанням твердих пеноплексових пліт.Прежде все, очистіть стіни від проступила цвілі, а потім замажте всі щілини штукатуркою. Після висихання поверхні оклейте всі стіни пеноплексовимі плитами з використанням клею для керамічної плитки. Після завершення даного етапу робіт, замажте всі стики будь штукатуркою без додавання гіпсу, а потім виконайте роботи по шпаклівці стін. На завершення робіт можна пофарбувати стіни водоемульсійною, акрилової або іншою фарбою або обклеїти їх шпалерами.