Як прикрасити банкетний зал. прикрасити зал кулями на ювілей.

Будь-яке торжество, будь то ювілей, весілля, Новий рік або корпоративний захід, не обходиться без банкету. Повною мірою відчути атмосферу свята допоможе красиво оформлене приміщення, в якому відбудеться банкет. Широке різноманітність предметів оформлення дає можливість реалізувати найсміливіші ідеї.
Інструкція
1
Якщо часу на підготовку до свята у вас мало, зверніться в спеціальну фірму, яка займається прикрасою банкетних залів . Особливо це актуально в разі підготовки до весільного торжества, коли вистачає інших проблем і турбот. В цьому випадку домовтеся про зустріч з оформлювачем залу і розкажіть йому про свої побажання. Незайвим буде накидати ескіз прикрашеного залу. Не забудьте домовитися про ціну заздалегідь, адже деякі види прикрас коштують дуже дорого.
2
Якщо ви все ж вирішили оформити зал самостійно, добре продумайте, як саме він буде виглядати, яку суму ви готові витратити на оформлення, де можна купити прикраси та як їх довезти до місця банкету.
3
Самий недорогий спосіб прикраси залу - повітряні кулі. Для цього купите повітряних куль бажаного кольору в кількості, необхідній для оформлення залу. Щоб кулі трималися в повітрі, їх треба наповнити гелієм. Простий і надійний варіант - зателефонувати у фірму, яка надає таку послугу.
4
Зробіть з куль фігуру, зв'язавши їх між собою. На весілля підійде фігура у вигляді серця. Підвісьте її над столом, де будуть сидіти молодята. Якщо ви будете оформляти банкетний зал до ювілею або корпоративного свята, можна зробити фігуру у вигляді цифр (наприклад, скільки років існує компанія) або просто у вигляді арки. Кольори повітряних куль повинні поєднуватися із загальним оформленням приміщення: кольором підлоги, стін, стелі. Якщо ви використовуєте комбінацію куль різних кольорів, виберіть два кольори - яскравий і нейтральний. Кулі білого кольору або відливають перламутром добре поєднуються з червоними, синіми, жовтими кулями.
5
Якщо в залі передбачений танцпол, прив'яжіть до куль різнокольорові стрічки і підвісьте їх до стелі. Покладіть в кожну кульку записку з побажаннями або легкі за масою сувеніри. Кожен гість зможе взяти собі на пам'ять кульку і знайти там сюрприз.
6
Не забудьте про сервіровці столів. Виберіть скатертини, підготуйте оригінальні картки з іменами гостей. Прикрасьте столи живими квітами. Багато квіткові салони пропонують букети для урочистостей. Класичні букети можна поставити в вазах, а гірлянди з квітів закріпити на зовнішній стороні столу (в місцях, де ніхто не буде сидіти).
7
Для прикраси залу використовуйте також різнокольорові стрічки і розтяжки, на яких будуть написані привітання. Все це також можна купити або зробити на замовлення. Так чи інакше, довіртеся своїй фантазії і здоровому глузду, і красиво прикрасити зал ви зможете з мінімумом затрат.
Корисна порада
Більш дороге, але дуже ефектне прикраса - драпірування банкетного залу тканинами. Найчастіше драпіруються стільці і столи, при цьому найкраще підійде щільна тканина світлих відтінків.
Будь ювілей - масштабне свято, коли присутні навколо ювіляра гості, колеги та друзі кажуть йому багато хороших слів, дарують цінні подарунки, грамоти та всіляко вшановують. Однак без організатора свято ризикує перетворитися на банальну «п'янку», коли одні, перебиваючи один одного, почнуть ділитися спогадами, інші заспівають пісню, а чоловіки на терасі почнуть «травити» анекдоти. Щоб цього не трапилося, хтось із близьких родичів повинен взяти на себе функцію тамади. Адже, як відомо, люди цієї професії найчастіше стають окрасою свята.
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйте і роздрукуйте гарні поздоровлення з ювілеєм у віршах. Якщо хтось із гостей забув удома листівку, ви завжди можете прийти на допомогу, поділившись віршами. Також це стане непоганим заповненням пауз, коли, наприклад, слово від одного гостя потрібно передати іншому.
2
Крім того, не забудьте і про тости. В інтернеті є багато сайтів з хорошими словами, які напевно підійдуть і для вашого ювілею. Краще використовувати не тільки душевні тости, але і з добрим легким гумором.
3
Коли всі гості скажуть хороші слова ювіляру, а в перервах спробують всі страви на столі, їм, звичайно ж, захочеться розім'ятися. Підготуйте заздалегідь ігри та конкурси. Тут важливо розраховувати, насамперед, на гостей у віці, тому що молодь може взяти участь в забавах попроще, а ось деякі молодіжні застільні ігри можуть образити старше покоління і зіпсувати їм настрій.
4
Музичне оформлення також підберіть на будь-який смак. Якщо ювіляр любить Надію Бабкіну, це не означає, що весь вечір потрібно слухати тільки її пісні. Підберіть універсальні танцювальні композиції, під які дружно танцюватимуть всі запрошені
5
Якщо є бажаючі заспівати, не лишайте їх такої можливості. Старі добрі хіти у виконанні хору гостей, може бути, подобаються не всім, зате такий спів в унісон припаде до душі гостям, згуртує їх і надовго запам'ятається. Підберіть репертуар для виконання веселіші.
6
Придумайте незвичайний ритуал привітання. Заздалегідь підготуйте невеликі красиві бланки, на яких гості можуть написати свої привітання. А в кінці вечора урочисто зберіть ці побажання, зачитайте і покладіть їх у гарний мішечок - до наступного ювілею, коли можна буде перевірити, збулися побажання чи ні. Або заздалегідь роздайте гостям вирізані з картону і пофарбовані золотою фарбою монетки. Гості під час першого тосту можуть піднести ці монетки ювіляру зі словами «на щастя», «на здоров'я», а може бути, «на новий будинок» або «на відпочинок». Якщо гості і так збираються дарувати гроші, можна наклеїти на звороті цих монеток кишеньки і покласти туди справжні купюри.
Корисна порада
Перемежовувати ігри, танці та тости. Якщо ви спочатку будете тільки вітати, потім є, потім тільки танцювати, гості до середини вечора занудьгують.