Як намалювати Санта Клауса.

Санта Клаус - казковий персонаж, обдаровували подарунками європейських і американських діточок на Різдво. Його прообразом є один з найбільш шанованих християнських святих - Святий Миколай, на ім'я якого він і названий. Західний аналог російського Діда Мороза має ряд істотних відмінностей у зовнішньому вигляді, завдяки дещо іншій суті його образу. Якщо величавий сивочолий старець споконвіку на Русі уособлює сили зимової природи і має над ними владу, то добродушний Санта має набагато більш лагідний характер і людські риси.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби;
  • - кисть.
Інструкція
1
Санта Клауса скоріше можна назвати дідком, ніж старцем. Тому при малюванні надайте його образу деяку комічність, карикатурність. Це може виражатися в багатьох деталях. Смішний круглий живіт, низький зріст, тонкі ніжки і ручки, опуклі очі, ніс-картопля - все це цілком підходить для зображення Санта Клауса.
2
Хоча Санта може постати і в образі турботливого дідуся. Для зображення такого персонажа намалюйте у нього на носі маленькі круглі окуляри або пенсне. Особі надайте добродушний вигляд: примружені усміхнені очі, посмішка, захована під вусами та бородою.
3
Борода і вуса Санта Клауса завжди дуже акуратні. Біла сива борода - густа і кучерява - має округлу форму, іноді вона коротко підстрижена. Намалюйте Санте довгі вуса, спрямовані в різні боки, із закругленими кінчиками.
4
Одяг Санти теж вельми відрізняється від шати Діда Мороза: коротка куртка, облямована вузькою смужкою білого хутра і перехоплена шкіряним ременем із золотою пряжкою, штани, заправлені в шкіряні чоботи з хутряною опушкою.
5
На його голові зобразите гострий ковпак з білою пензликом або помпоном. На руках - хутряні рукавиці або рукавички (чорні або білі). Колір одягу Санта Клауса завжди яскраво-червоний, майже ніколи на ній не зображують візерунки.
6
Посох біля західного «діда мороза» також має особливу форму: він зверху загнутий гачком. Цей вид палиці обумовлений прообразом Санти - Святим Миколаєм, який був єпископом Мир Лікійських. Посох Санта Клауса дерев'яний, нічим не прикрашений, а часто Санта зображується і без нього.
7
Неодмінною ж атрибутом Санти Клауса є великою полотняний мішок з подарунками, перев'язаний шнурком. Намалюйте його за спиною у Санти або поруч з ним. З мішка можуть визирати подарунки - смугасті льодяники або різнокольорові коробки з іграшками.
Корисна порада
Ви можете зобразити Санту Клауса в санях, запряжених північними оленями, на відміну від Діда Мороза, який пересувається виключно на російській трійці.