Як вирізати фрагмент з відеофайлу. Як вирізати з відео фрагмент.

Жорсткий диск, як відомо, великий, але не гумовий. І якщо на ньому займає місце відео файл довжиною в годину, а потрібні вам з цього файлу рівно півтори хвилини, вихід один: взяти і вирізати потрібну частину файла. А може бути і навпаки, красиве відео може виявитися зіпсовано кількома хвилинами, коли в оператора здригнулася рука. Вихід той же самий - вирізати частину файлу.
Вам знадобиться
  • Відео файл
  • Програма VirtualDub
Інструкція
1
Відкрийте відео в програмі VirtualDub. Натисніть традиційне поєднання клавіш Ctrl + O, у вікні клацніть лівою кнопкою миші по файлу, з якого треба вирізати фрагмент і потім клацніть по кнопці «Відкрити».
2
Незалежно від того, чи потрібно вам видалити фрагмент відео, або, навпаки, зберегти його, встановіть покажчик курсору на перший кадр цього відео фрагмента. Для переміщення по відео файлу можете просто перетягувати повзунок у нижній частині вікна програми. Для більш точної навігації використовуйте клавіші управління курсором. Для переміщення на один кадр уперед натисніть кнопку зі стрілочкою вправо. Для того щоб повернутися на один кадр назад, натисніть кнопку зі стрілочкою вліво.
3
Встановіть початок виділення за допомогою команди Set Selection Start з меню Edit.
4
Перемістіть покажчик курсору на останній кадр цікавить вас фрагмента відео і встановіть кінець виділення командою Set Selection End з меню Edit.
5
В меню Video клацніть лівою кнопкою миші по пункту Full Processing Mode. Те ж саме зробіть в меню Audio.
6
Якщо ви виділили фрагмент, який збираєтеся видалити, натисніть на клавішу Delete.
7
Збережіть відео, скориставшись командою Save as AVI з меню File. У вікні, вкажіть місце на диску, куди буде збережено відео, напишіть ім'я файлу і натисніть на кнопку «Зберегти».
8
Якщо відео, з якого вам потрібно вирізати фрагмент, упаковано в контейнер VOB, можна поступити ще простіше. Для вирізання фрагментів з файлів VOB можна скористатися програмою DVD Cutter. Все, що потрібно зробити - це відкрити в ній файл, знайти початок потрібного фрагмента і натиснути на кнопку Set Start. Потім знайти кінець потрібного фрагмента і натиснути на кнопку Set End. Натиснути на кнопку Save Selection, вказати ім'я файлу. Вирізаний фрагмент збережеться у вигляді такого ж файлу VOB. Як і редактор VirtualDub, ця програма безкоштовна.
Зверніть увагу
З програмою Movavi Конвертор Відео ви легко і швидко можете вирізати будь-який непотрібний фрагмент з відео. Виконайте всього чотири простих дії: додайте відеофайл, створіть його копію за допомогою кнопки + Копія, відзначте початок фрагмента для одного відео і кінець фрагмента для іншого і натисніть З'єднати. Програма склеїть фрагменти відео і видалить зайві частини.
Корисна порада
Як вирізати фрагмент з відео. Вам знадобиться Комп'ютер або ноутбук Операційна система Windows Програма VirtualDub Відеофільм. Не всі народжені відеомонтажери, не в кожного є час осягати можливості Adobe Premiere. Програма не вимагає установки. Для роботи досить запустити VirtualDub.exe. Крок 3: Відкрити відео. В меню «File» виберіть опцію «Open video file», виберіть ваш відеоролик, натисніть «Відкрити». Крок 4: Окреслити початок епізоду.
Іноді потрібно вирізати який-небудь момент з відео, щоб зберегти його як окремий файл, або просто якщо цей фрагмент заважає перегляду (наприклад, реклама). Для цього використовуються спеціальні програми для редагування відео.
Вам знадобиться
  • Софт для обробки відео (Virtual Dub).
Інструкція
1
Прекрасно справляється з редагуванням відео безкоштовна утиліта Virtual Dub. Вона дозволяє не тільки вирізати непотрібні фрагменти і обрізати відео, але проводити різні інші операції (наприклад, вирізка звукової доріжки) .Для початку необхідно відкрити потрібний відеофайл («File» - «Open Video»). Потім необхідно переглянути і відзначити ті моменти , які потрібно вирізати, і приблизно запам'ятати місце розташування. Далі, перейшовши на початок потрібного фрагмента, необхідно натиснути клавішу End на клавіатурі. Після цього почала можна вважати виділеним.
2
Далі необхідно відзначити кінець потрібної частини відео. Для цього необхідно перемістити повзунок в рядку прогресу на потрібну позицію і натиснути клавішу «End». Таким чином наголошується кінець заданого відеофрагменту.
3
Потім, щоб залишити виділену область потрібно натиснути клавішу «F7», яка зберігає виділений фрагмент. Щоб вирізати цю частину натискається клавіша «Delete». Після цього, потрібно зайти в розділ «Video» і вибрати пункт «Direct stream copy». Це робиться для того, щоб зберегти вихідний формат відео. Після цього можна йти в розділ «File» - «Save As». Після цього дається потрібну назву файлу і натискається кнопка «Save».
4
Для більш точного регулювання потрібного моменту відео на рядку прогресу можна скористатися клавішами стрілок на клавіатурі комп'ютера. Також у вікні програми є відповідні кнопки («Перейти на наступний кадр»), що дозволяють налаштовувати повзунок з точністю до кадру.
Зверніть увагу
Всі дії, здійснювані за допомогою клавіш на клавіатурі, можна зробити за допомогою відповідних кнопок на дисплеї.
Корисна порада
Існує безліч інших редакторів відео, що дозволяють вирізати непотрібні фрагменти аналогічним чином і виробляти додаткові операції над відрізками. Однак ці програми більш складні в обігу і вимагають деякої вправності.