Як викласти фотки в інтернеті. Як вставити свою фотку в інтернет.

Хто не хотів би поділитися з друзями вдало отриманими фото? Звичайно, якщо ви не боїтеся уславитися нав'язливим, можна розіслати фотографії електронною поштою, але, все-таки, набагато зручніше завантажити фотографії на фотохостинг.
Вам знадобиться
  • Браузер
  • Фотографії
Інструкція
1
Якщо не хочете витрачати час на реєстрацію, можете викласти фото в інтернет без неї. Для цього відкрийте у вікні браузера одну зі сторінок http://vfl.ru, http://www.saveimg.ru, http://www.easyfoto.ru, http://img-life.ru, http://imglink.ru. Натисніть на кнопку «Обзор», виберіть фотографію для завантаження і натисніть «Відкрити».
2
Одним з популярних фотохостингів є Photobucket.com. У вікні браузера відкрийте сторінку http://photobucket.com. Натисніть на посилання Sign Up. Вона розміщена в декількох місцях головної сторінки цього ресурсу. Заповніть реєстраційну форму: введіть унікальне ім'я користувача, пароль, адресу електронної пошти, дату народження і капчу. Натисніть на кнопку Sign me Now.
3
У вікні з пропозицією отримати платний аккаунт натисніть посилання No, thanks.
4
У вікні, введіть кілька слів для опису свого основного фотоальбому. У Privacy Settings виберіть пункт public («загальнодоступний») або private («приватний»). Натисніть кнопку Save. Ваш аккаунт на фотохостингу створений.
5
Надіслати свої фото. Для цього натисніть на кнопку Upload Photos and Videos («Завантажити фото і відео»). Вибрані вами фото за замовчуванням завантажаться в основний альбом. Можете створити новий альбом, натиснувши на посилання Create a new album («Створити новий альбом»). Після створення декількох альбомів ви зможете вибирати альбом для завантаження фотографій із списку на сторінці завантаження. У списку Upload from («Завантажити с») виберіть пункт My computer. Натисніть на кнопку Select photos and videos («Вибрати фото і відео»). У вікні провідника виберіть файл або файли для завантаження і натисніть кнопку «Відкрити». Дочекайтеся закінчення завантаження.
Зверніть увагу
Зазвичай на фотохостингах, що дозволяють завантажувати фотографії без створення аккаунта, обмежений термін зберігання файлів. Подивіться умови розміщення зображень перш, ніж скористатися послугами подібного інтернет-ресурсу.
Корисна порада
При бажанні додайте назву, опис фотографії та теги. Втім, ці кроки не є обов'язковими. Ваша фотографія викладена в інтернет. Клацнувши по кнопці My Albums, ви можете переглядати і редагувати фотографії та підписи до них. Зліва від фотографії розташований адреса фотографії та коди для вставки фото на форум або блог.