Як запаяти бензобак.

продірявився бензобак ? Найчастіше, якщо до того ж у вас автомобіль іноземного виробництва, заміну швидко знайти буває дуже важко. Однотипності, як правило, іномарки не допускають. Потрібен ремонт, хоча б тимчасовий. Як запаяти бензобак?
Інструкція
1
Насамперед, потрібно обзавестися необхідним інструментом та матеріалами. По-перше, потрібен потужний паяльник. Електричний - мінімум на 100-ват. Ще краще скористатися паяльником, розігрівають на відкритому вогні. Він має велику масу і довго тримає необхідну температуру. Такі паяльники сьогодні рідкість, але якщо у вас знайдеться відповідний по масі шматок міді, приробивши до нього ручку з дроту, ви можете виготовити собі тимчасовий паяльник.
2
Друге - потрібен припій, наприклад, стандартне олово. І так званий флюс. Флюси - це матеріали, які застосовуються для зв'язування оксидів при пайку і зварюванні металів. Замість традиційної каніфолі краще скористатися протравленою соляною кислотою - хлористим цинком (ZnCl2). Отримати хлористий цинк можна самостійно. Для цього опустіть у флакончик з розбавленою 1: 1 соляною кислотою 3-4 «пігулки» цинку або більше, поки вони не перестануть розчинятися. У подібній формі цинк поставляється в шкільні хімлабораторії. Можна також скористатися шматочками корпусу використаної батарейки. Проробляти описану операцію бажано на свіжому повітрі. Можна як флюс використовувати буру, попередньо прокалив, щоб вона не пінилась при пайку.
3
Підготовчі роботи відіграють основну й істотну роль. Бак, природно, повинен бути порожнім, промитим і висушеним. Місце течі ретельно захищаємо наждачним папером і знежирюємо. Від акуратності і точності дій буде прямо залежати якість вашої роботи. Бажано, щоб бак був знятий, особливо, якщо місце ремонту внизу, в днище. Як правило, так це найчастіше й буває. Розігріваємо паяльник і лудимо. Якщо немає достатньої навички, щоб якісно запаяти бензобак, зверніться за допомогою до вмілому сусідові.
Зверніть увагу
Застосування зварювання вимагає особливого підходу і підготовки. Недостатньо випарений бензобак може вибухнути.
Корисна порада
Шукайте заміну продірявився бензобаку. Якщо вже процес пішов, він продовжиться, і поруч, напевно, вже з'явилися інші мікрощелі.Ещё рада. Якщо текти в бензобаку виявилася в дорозі - використовуйте «холодну зварювання», запас якої завжди корисно возити з собою. Можна також тимчасово врятувати становище за допомогою звичайного господарського мила.
Багато автолюбителів не раз стикалися з протечками бензину з бензобака, що відбуваються в силу корозії металу, з великих або мікроскопічних тріщин. Якщо у вас немає можливості здійснити заміну бензобака, то залишається тільки запаяти його - на станції техобслуговування або самостійно.
Інструкція
1
Вирішуючи, як запаяти бак внаслідок появи на ньому мікротріщин і витікання бензину, ви можете відразу звернутися до фахівців, відправитися на станцію технічного обслуговування, де вже виконувалися подібні роботи. Якщо з яких-небудь причин поїхати на СТО ви не можете, відремонтувати бензобак ви зможете самостійно, приготувавши попередньо матеріали, необхідні для пайки. В дорозі пайку краще не здійснювати. Наберіться терпіння і здійснюйте ремонтні роботи вже в гаражі або у дворі, дотримуючись наступних рекомендацій.
2
По-перше, перед тим як запаяти бак, спочатку обов'язково злийте знаходиться в ньому бензин. Хоча багато автолюбителів радять зливати паливо лише нижче рівня діри, такий метод є досить ризикованим, тому що в процесі пайки бензин може швидко спалахнути. Тому бензобак вашого авто повинен бути порожнім. По-друге, демонтуйте його, попередньо від'єднавши всі розташовані на ньому кільця і муфти. Після цього ретельно вимийте бак, використовуючи звичайну воду з миючим засобом, і дайте йому час просохнути, при цьому паяти діру можна буде лише тоді, коли внутрішня і зовнішня поверхня бензобака просохнуть повністю.
3
Пам'ятайте, що в не вимита бензобаку залишаються пари палива, наявність яких при пайку призводить до вибухонебезпечної ситуації. Тому після промивання бензобака і подальшого зливання з нього рідини обов'язково наповніть його водою на якийсь час, потім гарненько струсіть, виливаючи використовувану рідину.
4
Підготуйте олово і відповідний паяльник, за допомогою якого ви будете виконувати паяльні роботи. Проста технологія пайки бака передбачає здійснення всіх дій тільки при відкритому бензобаку, тому обов'язково зніміть з нього кришку.
5
Розігрійте сам паяльник до необхідної температури, а потім розігрійте і сам бензобак, і використовується для пайки олово, щоб матеріали встигли схопитися один з одним, і дірка була міцно закладені. Якщо пробоїна в баку значних розмірів, ви можете використовувати не олово, а поліефірні смоли - в даній ситуації газовий пальник вам уже не буде потрібно. Підготуйте спеціальні склади і склотканина, обробіть краю діри, а потім шарами чергуйте нанесення смоли і склотканини. Пам'ятайте, що чим більше у вас вийде таких шарів, тим якіснішим буде ремонт бензобака.