Як навчитися будувати бізнес.

Зайнятися власним бізнесом під силу тільки вольовому і кого навчають людині. Вам доведеться опанувати початковими навичками економіки та юриспруденції. У спрощеному варіанті все виглядає досить доступно. Вам належить знайти початковий капітал, проаналізувати ринок і підібрати професійні кадри. У вас вже є ідея вашого майбутнього бізнесу?
Інструкція
1
Почніть з ідеї. Вдалий бізнес кожен раз виходить саме з стоїть ідеї. Визначтеся, ніж ви плануєте займатися і який вид послуг хочете надавати споживачеві. Власне, вже на цьому етапі складіть собі портрет вашого майбутнього клієнта. Ви вже знаєте, з ким будете мати справу?
2
Вивчіть ринкову ситуацію. Почитайте статистику у вашому місті, в регіоні, в державі. Вирішіть, наскільки вільна ніша, яку ви плануєте зайняти або можливо, вона належить до неопрацьованою у вашому регіоні галузі. Ідеальний варіант, якщо її можна розвивати в перспективі. Відштовхуючись від статистичних даних, остаточно сформулюйте ідею і мету вашого бізнесу.
3
Приготуйте стартовий капітал. Якщо у вас відсутній вся сума, необхідна для запуску проекту, це не безвихідь. Знайдіть інвесторів або ж запустіть версію "лайт": якщо ви плануєте відкрити магазин, спробуйте для початку реалізовувати товари через інтернет. У цьому випадку відпаде необхідність возитися з паперами або витрачати величезні гроші на оренду приміщення.
4
Юридично почніть з індивідуального підприємництва. Який би розмах ви не планували на майбутнє, що не відкривайте відразу ТОВ. Адже на вас звалиться непомірна метушня з паперами, знадобиться вести бухгалтерський облік, який вимагає певних знань або дорогого бухгалтера. З цієї точки зору займатися індивідуальним підприємництвом набагато простіше.
5
Тепер займіться підбором кадрів для бізнесу. Початок вашого бізнесу залежить від тієї бази, яку ви закладіть. Людський ресурс є основою. Професійний економіст, передбачаючи зростання компанії, зможе намітити вигідні шляхи розвитку, якщо бачить перспективу очолити відділ.
6
Креативний менеджер зі збуту, оцінюючи комерційний потенціал товару, стане прикладати свої зусилля з пошуку більшого числа споживачів. Чим більше освічених фахівців ви зможете знайти, тим швидше підійміть свою діяльність на гідний рівень.