Як включити залипання клавіш. Як натиснути більше 2 кнопок windows 7.

Швидше за все, кожен користувач операційної системи Windows знає про існування поєднанні клавіш і їх призначення. Не всі поєднання клавіш припускають швидке їх натискання. Поєднання з трьох клавіш не зовсім зручні в застосуванні. Для полегшення натискання 2-х і більше кнопок одночасно можна скористатися режимом «Залипання клавіш».
Вам знадобиться
  • операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
Одне з найпоширеніших поєднань клавіш - Ctrl + Alt + Delete (виклик диспетчера задач). Здавалося б, що багато вже звикли до цього поєднання або його аналогу (Ctrl + Shift + Esc), але засобами системи можна полегшити завдання, включивши «Залипання клавіш».
2
Які переваги у цього режиму? Система постійно обробляє сигнали, що надійшли з клавіатури, при включенні цього режиму всі натискання на кнопки підсумовуються. На роботі з текстом або в іграх ви цього не помітите. «Залипання клавіш» дозволяє натискати поєднання клавіш не одночасно, а з невеликою затримкою.
3
Найпростіший спосіб включення цього режиму - натиснути на клавішу Shift не менше п'яти разів. У лівому верхньому куті екрану з'явиться діалогове вікно «Залипання клавіш» з текстом «Включити залипання клавіш?». В цьому ж вікні можна погодитися з вибором, натиснувши кнопку «Так» або відмовитися, натиснувши, відповідно, кнопку «Ні». Якщо ви хочете змінити параметри появи даної підказки або зовсім відключити даний режим, перейдіть за посиланням «Перехід в центр спеціальних можливостей».
4
Якщо ви перейшли по посиланню, тут можна змінити параметри роботи даного режиму і відмовитися від непотрібних оповіщень. Якщо ви бажаєте включити цей режим і не отримувати нагадувань при багаторазовому натисканні клавіші Shift, зніміть позначку з пунктів «Відображати попередження при включенні режиму» і «Подавати звуковий сигнал при зміні режиму».
5
Якщо з яких-небудь причин дане вікно з нагадуванням не з'явилося, режим «залипання клавіш» можна включити самостійно. Натисніть меню «Пуск», в списку, натисніть на «Панель управління». У вікні вибору редагування налаштувань виберіть пункт "Спеціальні можливості", потім пункт «Зміна параметрів клавіатури».
6
Перед вами з'явиться вікно, в якому можна активувати безліч налаштувань, пов'язаних з клавіатурою. Для переходу до редагування режиму «залипання клавіш» натисніть посилання "Налаштування залипання клавіш». Після внесених змін не забудьте натиснути кнопку «ОК» для збереження результатів.
7
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7, даними режимом можна управляти так: натисніть меню «Пуск», в рядку пошуку введіть рядок «залипання клавіш». В результатах пошуку натисніть посилання «Зміна параметрів клавіатури».