Як приготувати домашню сметану. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Овочі та фрукти, вирощені на власній ділянці, набагато корисніше привезених звідкись здалеку. Те ж саме стосується і молочних продуктів. Свіже парне молоко від власної Корівки набагато більш цінно для нас, ніж покупне. А з цього молока можна самостійно зробити і сметану , і сир, і масло.
Інструкція
1
Цілісне молоко дуже жирне, тому ви повинні розуміти, що в результаті у вас вийде жирна густа сметана, якою можна заправляти супи. Отже, щоб отримати даний продукт, необхідно спочатку відокремити вершки. Якщо молока небагато, то вершки знімають, відстоюючи молоко. Налийте молоко в трилітрову банку і поставте в холодильник, щоб воно завчасно не закисло. Наступного дня акуратно дістаньте її і глибокої ложкою зніміть вершки, які спливуть за цей час вгору (так звані вершки).
2
В господарствах, в яких тримають кілька дійних корів, без спеціального пристрою - сепаратора, не обійтися. Проганяючи молоко через сепаратор, господиня отримує вершки, в які йде весь жир, а також обрат - знежирене молоко. Цей спосіб набагато ефективніший, ніж зняття вершків - вершків виходить більше.
3
Щоб з вершків отримати сметану, необхідно поставити їх для сквашування. Необов'язково залишати їх при кімнатній температурі. Вони скиснуть і в холодильнику, хоча на це піде трохи більше часу. Зате в другому випадку вершки чи не розшарована, сметана вийде однорідною.
4
Є ще один спосіб зробити сметану в домашніх умовах. Він підходить для тих, хто стежить за своєю фігурою і звик до смаку покупної сметани. В цьому випадку жирність сметани легко регулювати - ви будете точно знати, яка частка жиру в молоці. Отже, вилийте молоко в банку і залиште при кімнатній температурі на пару днів (якщо в кімнаті тепло, воно скисне за 1 день). Чи не збовтувати протягом усього часу скисання. Коли знизу банки з'явиться сироватка приблизно на чверть обсягу судини, акуратно вилийте його вміст в друшляк з дрібними отворами або сито. Дайте сироватці стекти протягом 2-3 годин. Перекладіть творожистую масу в посуд для збивання і гарненько збийте вінчиком. За консистенцією і смаком таку сметану не відрізниш від магазинної.