Як визначити колір шкіри. тональний крем, для холодного тону шкіри.

Тон шкіри можна розділити на три класифікації: нейтральний, холодний і теплий. Він сильно впливає при виборі косметики, біжутерії та навіть парфумерії. Щоб визначити тон шкіри, спробуйте зробити порівняльний аналіз.
Інструкція
1
Подивіться на внутрішню сторону руки (зап'ястя). Якщо ви побачили зеленуваті вени, значить, у вас жовтий відтінок шкіри і теплий тон. Коли вени виключно блакитного кольору, можна судити про холодному тоні шкіри. У таких людей зазвичай дуже блідий колір обличчя, до якого важко підібрати тональний крем, так як навіть натуральний тон виглядає штучно.
2
Видаліть косметику з обличчя і зробіть хвіст з волосся так, щоб вони не спадали на чоло і очі. Навколо шиї намотайте рушник, бажано кристально білого кольору. Зверніть увагу на відтінок, якщо він на білому виділяється своєю жовтизною, то у вас теплий тон. Якщо особа особливо не виділяється на тлі рушника, значить, у вас холодний тон. Коли відтінок шкіри трохи персиковий, але в той же час не жовтий, тон шкіри можна віднести до нейтрального.
3
Спробуйте визначити тон шкіри за допомогою звичайного тонального крему. Для експерименту використовуйте тони: слонова кістка, натуральний, пісочний, персиковий. Слонова кістка підходить жінкам зі світлою шкірою холодного тону. Натуральний більше йде власницям світлої шкіри теплого тону. А ось пісочний підходить не всім, його колір кілька наближений до відтінку засмаги, якщо вам підійшов саме він, у вас теплий відтінок шкіри, але темний тон. Персиковий відтінок прикрасить нейтральний тон, але підійде він тільки людям з насиченим кольором обличчя. Пам'ятайте, що різні торгові марки кремів випускають свої назви тонів, тому для експерименту беріть 4 перших відтінку.
4
Якщо вам дуже підходить срібло, можливо, що у вас холодний тон шкіри, без найменшого натяку на жовтий відтінок. З золотом все дещо складніше, воно підходить жінкам як теплого, так і нейтрального тону.
5
Якщо ви так і не змогли визначитися з тоном шкіри, спробуйте проконсультуватися з косметологом. Вам не тільки скажуть, який у вас колір шкіри, але і порадять засоби догляду за нею.