Як нарізати картоплю соломкою. Як порізати соломкою картоплю.

Картопля - найпоширеніший і часто використовуваний в кулінарії вид овочів. Його зазвичай додають в супи, роблять начинки для пирогів і пиріжків або ж готують як самостійне блюдо, зваривши або посмаживши. Останньому способу термічної обробки цього продукту, як правило, віддають перевагу. Для цього картоплю зазвичай нарізають соломкою.
Вам знадобиться
  • - картопля,
  • - ніж.
Інструкція
1
Для цього потрібно спочатку очистити картоплю від шкірки і ретельно помити теплою водою. Потім варто прибрати (вирізати ножем) всі темні точки і коричневі плями на бульбах. Їх, до речі, потрібно постаратися підібрати приблизно однакового розміру, щоб соломка згодом теж була однаковою і красивою на вигляд. Не слід брати пророслу або позеленілу картоплю: вона не смачна, та й корисних речовин в ній, швидше за все, не залишилося.
2
Кількість хорошою картоплі потрібно розраховувати залежно від того, на скільки людина ви готуєте вечерю чи обід. Після всіх цих приготувань приступайте до основної частини роботи - нарізуванню картоплі соломкою. Очищати і нарізати картоплю потрібно тонким і дуже гострим ножем. В іншому випадку бажаного результату ви не досягнете. Нарізати потрібно безпосередньо перед тим, як готувати. Якщо зробити це раніше, то картопля почорніє і матиме непривабливий вигляд навіть після теплової обробки.
3
Розріжте ножем бульбу дуже акуратно вздовж на декілька рівних пластинок, товщиною приблизно в три міліметри. Потім кожну частину розрізаного картоплі потрібно розсікти теж уздовж на кілька частин - соломок. Тут товщину ви вже визначаєте самі, скільки душі завгодно. Тільки дуже товстої соломку робити таки не рекомендують, оскільки картопля потім буде дуже довго прожарюватися, і це позначиться на смакових якостях приготованого блюда. А взагалі середня товщина вийшла соломки повинна бути два або три міліметри.
4
Все ті ж дії, описані вище, повторити з рештою бульбами картоплі. Якщо ви зібралися готувати картоплю-фрі, то соломку потрібно просушити паперовим рушником, щоб пішов весь крохмаль. Тоді ваше блюдо вийде таким, як подають в кафе.
5
Якщо ж з якихось причин вам ліньки різати картоплю вручну, то походивши по магазинах, можна завжди вибрати спеціальні пристосування для нарізки картоплі соломкою. Вони дозволяють зробити це всього за кілька хвилин. Правда, щоб робити гарні заготовки, і на них потрібно «набити руку». Але всьому можна навчитися, якщо є бажання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q4JIPOsdxOo
Корисна порада
обов'язково нагострити ніж перед роботою, це полегшить її виконання в рази
Картопля - один з труднозаменімих продуктів на столі людини. Ми вживаємо картоплю і в самостійному вигляді, і та в складі супів, рагу й інших збірних страв. Але, в залежності від виду страви, картопля ріжеться різними способами. Це робиться для того, щоб страва була смачніше.
Вам знадобиться
  • - картопля;
  • - ніж.
Інструкція
1
КубікаміКрупнимі кубиками картоплю ріжеться для перших страв (супів, борщів і тому подібного) і гасіння - наприклад, в рагу. Для салатів використовують картопляні кубики дрібнішого калібру.
2
Скибочками і кружочкаміОтварной картоплю, нарізану дрібними і не дуже скибочками, використовують для салатів, вінегретів. Якщо посмажити тонко настругати кружечки сирої картоплі - виходять картопляні чіпси. Ну, а досить товстими скибками у вигляді півмісяця нарізають картоплю, призначену для смаження.
3
БрусочкаміДля обсмаження у фритюрі картопля ріжуть невеликими брусками довжиною близько 3-4 см, а завтовшки 0,4 - 0,5 см. Така ж форма використовується для нарізки картоплі, призначеного в заправні супи.
Корисна порада
Існують і інші форми для фігурної нарізки картоплі - шато, англез, стружка або спіраль. Але вони малопридатні для відтворення в домашніх умовах і вимагають наявності спеціального інструменту.