Як робити макети будинків. Як створити свій макет квартири.

Якщо ви вирішили самостійно розробити проект вашого майбутнього будинку, то вам необхідно ретельно продумати всі деталі. Зокрема, потрібно зробити макет майбутньої будівлі, щоб наочно бачити, що вийде. Також макет допоможе підрахувати всі витрати на будівельні матеріал. Після спорудження будинку його зменшена копія може відмінною прикрасою інтер'єру.
Вам знадобиться
  • Креслярські приналежності, лист фанери, дерев'яні брусочки різних розмірів, інструмент для роботи з деревом, клей ПВА, бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Намалюйте на папері зразковий ескіз вашого майбутнього будинку. Це допоможе вам визначитися вам з типом будівлі, зрозуміти, що саме ви хочете зробити. Краще всього зробити ескіз в трьох частинах: два ескізи двох сторін будинку та ескіз будинку в розрізі. Виконання ескізу не вимагає особливої ретельності, однак на ньому мають бути присутні всі основні деталі.
2
Після виконання ескізу приступите до виготовлення докладного креслення. Поставтеся до цього з великою уважністю, так як креслення макету - це основа креслення для дому в натуральну величину. Використовуйте для виготовлення макета масштаб 1: 100. Ретельно розрахуйте всі найдрібніші подробиці. Від якості та достовірності креслення буде залежати успіх вашої будівництва
3
Тепер настав час визначитися з матеріалом, з якого ви будете виготовляти ваш макет. Варіантів багато, але краще всього використовувати картон, пінопласт або дерево. Також іноді використовують пластик, але дуже проблематично обробляти в домашніх умовах. Робити макет з картону дуже просто, але картонний макет легко зіпсувати пролитої ненавмисно рідиною. Пінопласт також легко піддається обробці, але в процесі виготовлення буде дуже сильно кришитися. З нього варто робити макет тільки в тому випадку, якщо майбутнє виріб не буде піддаватися впливу зовнішніх факторів. Найкраще підійде дерево, його легко обробляти. Воно міцно і довговічне.
4
Візьміть великий аркуш фанери середньої товщини. Це буде підставкою для майбутнього макета. Можна навіть доповнити макет дизайном або приблизною схемою розташування будівель на прилеглій території. Тепер виготовте всі деталі згідно з розробленим вами кресленням. Слідкуйте за тим, щоб абсолютно всі деталі були точних розмірів. Також в міру виготовлення робіть попередню примірку. Якщо якісь деталі не будуть чітко зістиковуватися один з одним, то необхідно виправити помилку.
5
Почніть збирати макет. Для з'єднання деталей використовуйте клей ПВА. Користуйтеся ним дуже акуратно, щоб не залишити слідів клею на поверхні макета. Особливо великі деталі слід з'єднувати за допомогою маленьких цвяшків або скобочек. Після повного складання дайте макету просохнути. Потім прикрасьте його на свій смак. Чітко виконаний і красиво оформлений креслення буде чудовим доповненням макета.
Корисна порада
Усі роботи з деревом проводите в спеціально підготовленому приміщенні, щоб не зіпсувати стружкою предмети інтер'єру. Всі роботи проводите в бавовняних рукавичках, щоб не пошкодити руки.
Розробку макетів найчастіше викладають на факультетах дизайну або комп'ютерних технологій. Саме цим фахівцям при створенні pos-матеріалів або сайтів потрібне вміння красиво компонувати текст, картинки та фотографії.
Інструкція
1
Починайте розробку макету з продумування ідеї. Саме відштовхуючись від неї, потрібно буде підбирати зображення і писати текст. Не прагніть укластися в стандарти. Чим оригінальніше вийде макет, тим більше уваги він приверне.
2
Як тільки зміст, який повинен відображати макет, буде визначений, пишіть текст. В залежності від формату, описуйте основну ідею більшою або меншою кількістю слів. Тільки не перевантажуйте макет контентом. Якщо запропоноване зацікавить читача, він знайде інформацію в інтернеті або дізнається потрібні відомості за вказаними телефонами.
3
В тексті рекламного макету обов'язково вкажіть назву бренду, адреси та телефони, за якими можна поспілкуватися з менеджерами з продажу або консультантами.
4
Придумайте відповідний до теми макета слоган. Бажано, щоб він був короткий і запам'ятовується. Надрукуйте його крупно і яскраво, щоб він кидався в очі. Особливо це важливо при створенні листівок. Під час роздачі промоутерами їх (листівки) буде видно здалеку.
5
Підберіть фотографії з хорошим дозволів з безкоштовних банків. Їх вага повинна бути вище двох мегабайт. Якщо макет буде надрукований, дізнайтеся технічні вимоги до зображень заздалегідь в друкарні. Знайдіть якомога більше красивих картинок, щоб їх можна було компонувати по-різному.
6
Зіставте в дизайнерській програмі фотографії, картинки, слоган і текст. Розташуйте всі компоненти на кольоровий підкладці. Її можна вибрати з варіантів, вже наявних в програмному забезпеченні, або зробити свою. Створіть кілька варіантів макета, змінюючи складові місцями. Запитайте у оточуючих, який саме їм подобається більше.
7
Після завершення розробки макета віднімайте текст і виправте орфографічні та пунктуаційні помилки. Яким би гарним не було зображення, про грамотність забувати не варто.