Як будувати презентацію.

Сьогодні одним з найбільш важливих навичок будь-якого користувача ПК є вміння будувати презентацію . Але, незважаючи на дружелюбність програм, є моменти, які укладач повинен ясно розуміти при підготовці будь-яких виступів.
Вам знадобиться
  • Microsoft Power Point (будь-якої версії)
Інструкція
1
Намалюйте майбутню презентацію на листку паперу. Так ви зможете вже на ранньому етапі роботи ясно представляти те, що вийде в результаті. Позначте кількість слайдів; інформацію, що міститься в них; зміст кожного слайда (діаграмматекст + картінкатекст).
2
Дотримуйтесь загальні принципи побудови мови. Тривалість виступу не повинна перевищувати 10 хвилин (краще 5-7). Виключіть з промови терміни, які можуть бути комусь незрозумілі. Ні в якому разі не читайте з аркуша паперу або прямо зі слайда: жива розмова зі слухачем приковує увагу набагато сильніше. Уникайте цифр і точних даних, краще просто позначте динаміку (тобто "Продажі зросли вдвічі" замість "Продажі зросли з 300 одиниць до 600"). До слайдам повертайтеся тільки якщо необхідно щось показати.
3
На початку помістіть вступну та технічну інформацію, уникайте важливих моментів - слухачам знадобиться пара хвилин щоб включитися в суть питання. Підкресліть актуальність роботи, якщо це потрібно. Коротко опишіть всі пункти виступу, позначте ключові моменти. Ця частина повинна займати не більше 3-4 слайдів.
4
Все найголовніше і найважливіше помістіть в середину презентації. Тут має бути опис виконаної вами роботи, дані (краще у вигляді діаграм), проміжні підсумки. Намагайтеся розбити основну частину на кілька підзадач і підкреслюйте результат кожній. Це допоможе слухачеві стежити за тим, як ви будуєте презентацію. Розмір середини безпосередньо залежить від обсягу інформації.
5
Фінал має стати короткою версією усього виступу. Окресліть виконану роботу в кількох словах, ще раз повторіть важливі моменти і присвятіть окремий слайд підсумками. Обов'язково запитайте у слухачів, чи є у них питання, і, якщо ні - благополучно перемикайтеся на слайд "Спасибі за увагу". В цілому, висновок не рекомендується робити більше двох слайдів, тому підведення підсумків має бути лаконічною.
Зверніть увагу
-Якщо хтось із присутніх вас не знає - представтесь по імені та фаміліі.-В сучасних презентаціях практично не використовується анімація. Досить м'якого появи картінкі.-Уникайте включення відео та аудіофайлів без необхідності. При безграмотному перенесення на інший комп'ютер вони часто перестають працювати.
Корисна порада
-На слайді має бути 2-3 пропозиції, не більше. Під час читання глядач перестає слухати вас.Я-Прі відповідях на питання слухачів не починайте зі слів "Я вже говорив", "Повторюся". Це звинувачує запитувача в неуважності.