Як розкласти коляску. Як розкласти прогулянкову каляску.

Дитяча коляска - єдиний предмет з довгого списку доданого для малюка, необхідність в якому ні у кого не викликає сумнівів. Вибираючи прогулянкову коляску для дитини, уважно вивчіть інструкцію, що додається до неї. Крім того, в магазині кілька разів розкладіть коляску, щоб переконатися, наскільки вона зручна і практична.
Інструкція
1
Для дитячої коляски важливо, щоб вона володіла хорошою стійкістю і жорсткістю конструкції. Непогано якщо у неї кілька положень спинки, включаючи горизонтальне. Купуйте коляску, механізм якої добре продуманий.
2
Купуючи коляску, перевірте, чи мається на її комплекті стоянкове ніжні гальма або ручної дисковий.
3
Купуючи коляску для новонародженого з закритим кузовом, зверніть увагу на ресори. Вони повинні бути м'якими, забезпечують колясці плавний хід.
4
Більш легким варіантом прогулянкової коляски вважається коляска-тростина. Вибирайте ту коляску, яка виконана з дихаючого, що не пропускає вологу і миється. Перш ніж придбати таку коляску, розкладіть її кілька разів в магазині і перевірте замки безпеки.
5
Розкладаючи коляску, подивіться, як працює блокування передніх коліс - від цього залежить, як легко ви зможете піднімати коляску по щаблях драбини. Діаметр коліс і вага коляски впливає на прохідність. Вибрати можна триколісну або чотириколісну коляску. Але пам'ятайте, що трехколесная має більшу маневреністю.
6
Дешевші і компактні коляски, як правило, оснащені перенесенням, а більш комфортні та габаритні мають повноцінну люльку. Якщо ви вибрали другий варіант, встановлюйте люльку або на шасі, або на місце прогулянкового блоку.
7
Зручність коляски полягає в тому, щоб можна було розкласти її, тримаючи в руках дитини, тобто користуючись однією ногою і рукою. Механізм розкладання зобов'язаний бути зносостійким, оскільки вам доведеться робити це протягом кількох років.
8
І найголовніше - при покупці коляски зверніть увагу на 2 істотних фактора: наскільки зручно вам буде заносити коляску в приміщення і наскільки це буде фізично важко. Постарайтеся зважити всі «за» і «проти» до покупки коляски - тоді процес розкладання не буде завдавати вам незручностей.