Як позбутися від червоних родимок. медицина червоні родимки.

Поява червоних родимок найчастіше відбувається у дітей, однак і у дорослих нерідкі випадки їх утворення. Ангіома, так по-науковому називаються червоні родимки, являє собою доброякісне судинне утворення, про природу якого відомо не дуже багато.
Інструкція
1
Причини появи ангиом поки точно не виявлені. Одні фахівці вважають, що червоні родимки виникають внаслідок тривалого перебування під прямими сонячними променями, інші пов'язують їх появу з гормональними порушеннями. Існують також родимки, які утворюються через порушення роботи шлунково-кишкового тракту.
2
На сьогоднішній день лікарі не стурбовані появою ангиом. Самі по собі червоні родимки не небезпечні для людини, вони навіть можуть проходити без будь-якого втручання. Хоча ангіоми відносяться до пухлиноподібним захворювань, для їх «власника» вони представляють лише косметичний дефект.
3
У зв'язку з цим сучасна медицина не рекомендує видаляти ангіоми, якщо вони не доставляють дискомфорт, не збільшуються в розмірах, не псують естетичний вигляд. Навіть якщо червона родимка змінилася якимось чином, не потрібно займатися самолікуванням. Необхідно звернутися до фахівця, який призначить відповідний спосіб видалення освіти.
4
У наш час існує декілька способів позбавлення від червоних родимок. Найчастіше вдаються до допомоги лазера. Нерідко боротьба з ангиомами відбувається за допомогою рентгенотерапевтичних лікування, інфрачервоної коагуляції судин, кріогенної хірургії. Як правило, разом з одним із названих методів лікування призначається гормональна терапія.
5
Видалення ангиом лазером - самий безпечний і швидкий спосіб позбавлення від родимок різних форм і розмірів. Великий хворобливості при цій процедурі не спостерігається, але за бажанням пацієнта може бути застосована місцева анестезія. Даний метод зручний ще й тим, що після процедури не залишається синців і практично відсутня можливість зараження.
6
Хірургічний метод застосовується для видалення великого числа родимок, що знаходяться поруч. Також він застосовується для позбавлення від великих і глибоких ангіом. Основний його недолік - утворення рубця, тому даний метод не підходить для видалення червоних родимок на обличчі.
7
Оскільки деякі родимки з'являються внаслідок захворювань шлунково-кишкового тракту, фахівці рекомендують звернутися до гастроентеролога, щоб виявити причину їх утворення.