Як зробити підсилювач для гітари. Як зробити гітарний підсилювач.

Для того? щоб гітара видавала більш-менш пристойний звук, підсилювач просто необхідний. Але зовсім необов'язково витрачати на його придбання величезні гроші. Підсилювач не так складно зібрати і в домашніх умовах за наявності потрібних деталей.
Вам знадобиться
  • - схема для підсилювача $
  • - цифровий приймач $
  • - ЦАП $
  • - операційний підсилювач $
  • - стабілізатор для мікросхем $
  • - активний фільтр $
  • - друкована плата $
  • - корпус для підсилювача/
Інструкція
1
Закупіть і розташуйте всі необхідні деталі на робочому столі. Для того щоб не страждало звучання, не шкодуйте грошей. Пам'ятайте, що якщо робити щось своїми руками, то робити неодмінно добре і якісно. До того ж? бажано мати якийсь досвід в паянні або хоча б уважно вивчити це питання, а потім вже приступати до складання. Тому як неписьменні дії можуть звести шанси насолодитися відмінним звуком на нуль.
2
Підготуйте друковану плату. Ви можете зробити еt самостійно, купити на ринку або навіть замовити у людей, що займаються виготовленням таких речей. Але не можна однозначно відповісти, як із способів буде більш надійним. Вирішувати вам. Пам'ятайте, що зручність придбання плати на ринку полягає в тому, що одночасно з нею можна купити і інші запчастини. У будь-якому випадку, коли у вас на руках буде друкована плата, вважайте, що залишилося тільки строго слідувати інструкції. Проводьте збірку дуже уважно, старанно уникаючи помилок. Інакше вся ваша праця в підсумку може піти нанівець.
3
Розташуйте і закріпіть всі деталі зі списку на своїх місцях відповідно схемою. Далі необхідно провести запаювання і повторну перевірку всіх деталей. Тільки після того, як ви кілька разів впевнилися в тому, що все зробили відповідно схемі і ніде не помилилися, можна переходити до підключення пристрою для подальшого використання.
4
Купуйте хороші колонки або використовуйте самі краще, які тільки є у вас вдома. Тільки якісна апаратура може повністю продемонструвати результат вашої роботи. Хороші колонки також можуть допомогти виявити дефекти при складанні в тому випадку, якщо звук не до кінця задовольнить вас або взагалі не припаде до смаку. А якщо все в порядку, то неодмінно передадуть весь труд і старання, прикладена вами при роботі над цим агрегатом.