Як прискорити роботу браузера. Як збільшити швидкість браузера оперу.

Напевно, не можна знайти жодного комп'ютера без встановленого в нього браузера , незалежно, чи підключений він до мережі інтернет чи ні. З кожним роком браузери стають все функціональніша, безпечніше і зручніше. Але більшість користувачів не в останню чергу цікавить швидкість роботи оглядача інтернет сторінок.
Інструкція
1
Зразковий час запуску браузера , залежно від швидкості роботи комп'ютера і його завантаженості плагінами, становить 10-15 секунд. За допомогою декількох простих дій можна значно скоротити цей час, а також зробити ваш браузер швидше безпосередньо під час роботи.
2
Для початку займіться очищенням історії переглянутих сторінок. Історія браузера впливає на час запуску - кожен запис має своє зображення, ім'я та адресу. Раз за разом завантажувати все це сміття вашому оглядачеві не просто. Натисніть Ctrl + H (набір гарячих клавіш однаковий для всіх браузерів) і видаліть всі пункти у вікні. Періодично повторюйте цю дію або ж налаштуйте автоматичне видалення історії через певний час в опціях вашого браузера . Якщо ви ніколи не видаляли історію, то збільшення продуктивності буде досить відчутним.
3
Після цього видаліть всі сookies. Cookies - це особисті настройки для кожного відвідування сторінки. При вході на будь-який сайт, ваш браузер автоматично починає пошук персональних налаштувань серед уже наявних. Це негативно позначається на швидкості работи.Откройте меню «Інструменти», виберіть пункт "Налаштування". У вікні, натисніть на кнопку "Налаштування", потім пункт «Видалити окремі куки». Cookies має сенс видаляти в тому випадку, якщо ви відвідуєте велика кількість сайтів і повертаєтеся на них вкрай рідко.
4
Видаліть зайві або застарілі закладки браузера . Цим ви скоротите час завантаження браузера за рахунок зменшення файлу закладок. Знайдіть меню «Закладки» на панелі вашого інтернет-оглядача і за допомогою клавіші Delete видалите невикористовувані.
5
Перегляньте встановлені в ваш браузер теми і плагіни і видаліть ті, якими ви користуєтеся рідко або взагалі не користуєтеся. Відкрийте меню Інструменти, виберіть пункт «Додатки». У вікні, перейдіть на вкладку «Розширення» і видаліть невикористовувані розширення. Проробіть цю ж операцію з темами і плагінами. Цим ви збільшите кількість вільної оперативної пам'яті і зменшите навантаження на браузер.