Як відкрити файл з пошти.

Крім функції практично моментальної пересилки текстових листів електронна пошта також використовується для передачі різних файлів . Файли можуть бути будь-якого виду, а їх розмір обмежений лише настройками поштового сервісу. Відкрити файл з пошти, як правило, не складає труднощів. Особливо добре робота з вкладеннями організована в сервісі GMail.
Інструкція
1
Електронні листи, які містять в собі які-небудь файли, зазвичай позначаються в поштовій скриньці як листи з вкладеннями. Візуальної позначкою для такого листа служить іконка скріпки. Якщо ви побачили такий лист у своїй поштовій скриньці - відкрийте його як звичайний лист. Вкладення в лист, як правило, розташовуються після основного його тексту. Сервіс GMail, будучи одним з продуктів Google, тісно пов'язаний з іншими сервісами. Тому вкладення, що представляють собою текстові файли, архіви і медіафайли можуть бути відкриті прямо у вікні браузера за допомогою різних рішень Google. Для цього необхідно натиснути кнопку "Переглянути", розташовану в розділі вкладень.
2
Файли, що пересилаються за допомогою електронної пошти також можуть бути збережені на комп'ютер. Для цього відкрийте лист, перейдіть його до вкладень і натисніть на посилання "Завантажити". Виберіть місце для збереження файлу і скачайте його. Тепер ви можете відкривати надісланий поштою файл за допомогою встановлених на комп'ютері пріложеній.Еслі в одному листі вкладено відразу кілька файлів , то за допомогою GMail можна дуже зручно завантажити їх все одночасно. Для цього натисніть на посилання "Завантажити все" і виберіть місце збереження файлів . Всі вкладення зберуться в єдиний архів WinRar і завантажить на комп'ютер. Для подальшого перегляду просто розархівуйте файли.
3
Якщо ви використовуєте поштову програму, налаштовану на певний сервіс електронної пошти, то робота з вкладеннями виглядає дещо інакше. Для того, щоб відкрити файл з пошти натисніть правою кнопкою миші на лист, позначене іконкою "Вкладення" і в контекстному меню виберіть рядок "Відкрити вкладені файли". Якщо в листі був один файл - він відкриється відразу, якщо ж у листі містилося кілька файлів , то відкриється папка, що містить їх усі.
Зверніть увагу
По електронній пошті часто можуть пересилатися віруси. Використовуйте антивірусні програми для завчасної перевірки файлів і не відкривайте файли з листів від незнайомих людей.