Як оформити магазин жіночого одягу. Як розмістити в торговому залі готовий одяг фото.

Ринок жіночої одягу сьогодні перенасичений. В умовах жорсткої конкуренції власникам бізнесу варто використовувати комплексний підхід для залучення покупців. Правильне оформлення магазина жіночої одягу - немаловажний фактор, що дозволяє залучити клієнтів.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - послуги дизайнера.
Інструкція
1
Визначтеся з концепцією вашого магазина. Дизайн повинен відповідати позиціонуванню вашої торгової марки. Наприклад, бутик з одягом для бізнес-леді не повинен виглядати химерно і помпезно, а магазин вечірніх суконь, навпаки, вимагає створення урочистої атмосфери. Якщо дозволяє бюджет, вдамося до послуг професійного дизайнера.
2
Незалежно від стилю продаваної одягу і бюджету, ви можете оформити магазин в універсальному ключі. Віддайте перевагу чітким лініям і строгим пропорціям. При цьому намагайтеся згладити гострі кути і уникнути так званих «просторових лабіринтів», які блокуватимуть купівельний потік. Постарайтеся розділити торгову площу на зони відповідно з колекціями одягу , наприклад, «трикотаж на полицях», «одяг на кронштейнах», «аксесуари на стійці». Ці зони можна виділити різними відтінками одного провідного кольору. Якщо ви продаєте під однією маркою кілька ліній (молодіжну, casual і т.д.), вибирайте єдину колірну гаму, але для розмежування колекцій використовуйте різний декор. Наприклад, в зоні одягу для молоді додайте яскраві постери або світильники в футуристичному стилі.
3
Використовуйте в оформленні магазина не більше трьох кольорів, при цьому віддайте перевагу пастельним відтінкам. Подібна колірна гамма візуально розширить і облагородить простір. Намагайтеся не перевантажувати торгову площу зайвим декором, оскільки він буде відволікати увагу від самої одягу .
4
Продумайте світлові рішення. Підсвічування повинна бути спрямована на кронштейни і полки, щоб покупець міг адекватно оцінити колірну гамму одягу . Досить ефектно в торговому залі виглядає зона каси з підсвічуванням: вона стає візуальним центром простору, біля якого приємно знаходитися.
5
Найоптимальнішим оформленням вітрини є манекени з підібраними образами. Постарайтеся поєднувати на них якнайбільше одягу : у покупців може виникнути бажання купити всі складові представленого на вітрині образу. В торговому залі також розмістіть манекени, щоб клієнти бачили готові стилістичні рішення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bTwBaaYVFXM
Зверніть увагу
Приділяйте особливу увагу чистоті. Навіть найрозкішніший декор ніколи не врятує ситуацію, якщо в магазині буде брудну підлогу, пилові полки або вітрини в розлученнях.
Корисна порада
Приділіть увагу деталям, які створюють приємну атмосферу в магазині. Увімкніть хорошу музику, поставте дивани, вазони з цукерками, подбайте про приємне запаху за допомогою спеціальних аерозолів для магазинів. Подібні дрібниці змусять покупців затриматися в магазині якомога довше.