Як відкрити доступ в інтернет. Як відкрити доступ по локальній мережі до інтернету.

Основна маса користувачів створює власні локальні мережі для відкриття доступу в інтернет одразу кільком пристроям. Для здійснення даної мети необхідно вміти задати вірні параметри для всіх комп'ютерів або ноутбуків.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель, мережевий адаптер.
Інструкція
1
Для початку створіть мініатюрну локальну мережу, що складається з двох комп'ютерів або ноутбуків (можливо також поєднання комп'ютер + ноутбук).
2
Виберіть обладнання, якого буде забезпечено прямий доступ до мережі інтернет. Зверніть увагу на той факт, що в ньому має бути присутнім як мінімум два мережевих адаптера. В іншому випадку придбайте потрібну кількість мережевих карт.
3
З'єднайте між собою обидва комп'ютера (ноутбука). Використовуйте для цього мережевий кабель.
4
Відкрийте на першому комп'ютері настройки мережевого адаптера, сполученого з іншим ПК. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP. В даному меню змініть тільки один параметр: активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса» і задайте його значення, наприклад, 145.145.145.1.
5
Підключіть до іншої мережевої карти кабель з'єднання з інтернет ом. Налаштуйте дане підключення так, щоб воно відповідало вимогам провайдера. Переконайтеся в наявності доступу до інтернет у.
6
Відкрийте властивості створеного підключення. Виберіть меню «Доступ». Встановіть галочку біля пункту «Дозволити іншим комп'ютерам мережі використовувати підключення до інтернет у даного ПК». Збережіть налаштування.
7
Залиште перший комп'ютер. Його настройка повністю завершена. Перейдіть до властивостей протоколу TCP/IP мережного адаптера другого ПК. Далі приведені параметри налаштувань, значення яких випливають із IP-адреси мережевої карти першого комп'ютера: - 145.145.145.2 - IP-адреса; - Автоматично призначена маска підмережі; - 145.145.145.1 - Основний шлюз; - 145.145.145.1 - Бажаний DNS-сервер.
8
Збережіть зміни параметрів. Перевірте наявність доступу до інтернет у.
Зверніть увагу
При налаштуванні мережі в операційних системах Windows Seven і Vista, використовуйте протокол TCP/IPv4.
Корисна порада
Якщо ви поєднуєте комп'ютер з ноутбуком, то придбайте бездротової мережевий адаптер для ПК.